BGONAIR Live

Русия прие предложението на Тръмп за тридневно примирие с Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
pls
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Това е най-вече защото Илианка управлява света на теория и на практика, и не само, но тя разбира твърде добре, което е.....важно, и това с Украина "са безмислените усилия на "руския агресор""
отговор Сигнализирай
40
ееее
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Е да ама българските училища са толкова много пъти по-добри от руските и дори българският президент е толкова мноого пъти по-велик от който и да е руски призидент, че това примирие всъщност няма никакво значение
отговор Сигнализирай
39
4
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Путинчо го докарам дотам, че да моли тръмп за му осигури безопасност на парада. На този парад трябва да се пъчи като велик военачалник, а той трепери от украинските дронове
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хехе. Три дни спокойствие за братушките. Никой няма да ги бомби послучай националния празник. Голяма утеха.
отговор Сигнализирай
37
ПУТИН УБИТ
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
НА СНИМКАТА АРТИСТ С МАСКА ПУТИН ..ДА СЕ ПРОВЕРИ ПО ЗАПИСИ НА ГОВОР ОКОЛО KREMLIn.ru кога е убит ПУТИНОВ ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВИЧ ИМАЛ Е БРАТ АРТУР. ПО ЗАПИСИ НА ГОВОР СЕ разпознават мигновенно всички ПОИМЕННо. В КНДР Ползват много двойници .
отговор Сигнализирай
36
Герчо
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
ЕЕЕхх ,мечти ,мечтиии.Климатикът ми взе да бръмчи. Наближава времето да го заменя сас съветски,да работи тихо плавно маззно и с дъъъълга гаранци , е не чак колкото специалната военна операция...ама все е нещо. То и опелът ми поостаря. ама като го заменя скоро с последен модел "Таврия"..... ЕЕЕхх мечтии
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
САЩ е световния полицай, който осигурява ред и справедливост. Швейцария е глобалната банка. Китай е световната фабрика. Русия е външния клоZZет на двора!
отговор Сигнализирай
34
Герчо
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
ЕЕЕхх ,мечти ,мечтиии.Климатикът ми взе да бръмчи. Наближава времето да го заменя сас съветски,да работи тихо плавно маззно и с дъъъълга гаранци , е не чак колкото специалната военна операция...ама все е нещо. То и опелът ми поостаря. ама като го заменя скоро с последен модел "Таврия"..... ЕЕЕхх мечтии
отговор Сигнализирай
33
Игор Грибкин
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
дрогарката путева ше бъде сверганата през тая година във всички случаи, а ако не спре военните действия в май-скоро време, ще има и сигурен разпад на расиюшка.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Честит Ден на Европа!
отговор Сигнализирай
Новини