BGONAIR Live

Русия прие предложението на Тръмп за тридневно примирие с Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
БЕЗ Т34?
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Върховно руско унижение, което ще остане в историята: Зеленски подписа указ, с който позволява провеждането на парада на Червения площад, в следствие на молбите на западните партньори! ХАХАХАХАХ
отговор Сигнализирай
19
Мухахаха
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 7
Другите държави имат ядрени оръжия,но не съвсем.Тези на Макрон трябва да бъдели в Германия,че да възпирали Русия,щото от Франция им било далеко.И в Украйна да ги сложат ще ги свалят всичките,не са като руските от Космоса да се спускат и да няма спиране,а и за Франция според експерти бил достатъчен само един Сармат с 15-те си бойни глави,общо десет мегатона мощност,а в Хирошима и Нагазаки бяха с 20 хиляди тона - 500 пъти по-слаби.Имало Франция,станала нова Луна.Да се пробват,то на лаф и Тръмп Бог
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Агресорът е Русия. Украйна защитава родината си.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Само че не Тръмп, а Зеленски реши за примирието, защото джуджето пусна украински военнопленници. :D
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
Нахлули с танковете в чужда държава , да грабят, убиват и мародерстват, пък и учудени, защо "режимът" ги потопил в кръв ? Само русофил -путинистите са способни , да процбтват такава простотия ? Какво търсите в Украйна, Бе?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
ЕС помага на кървав диктаторски режим. Факт..
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
2022 година Международният съд в Хага излезе с решение, че помощта на Русия за борещия се за свобоса и независимост от кървавия киевски режим Донбас е законна. Факт.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Сега пък инициативата била на Тръмп , сякаш те помним , кой та кого се обади , да не му пипат парада ? А кой е агресорът , всички помним , как се хилеха като пъпеши , ще нападат , няма да нападат , и накрая нахлуха със 190 хилядна армия ! Путин сам се хвалеше , как придобил нови територии.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
До: МухахахаАми то Русия започна тази лудостЗападните страни не са нахлували в Русия с танкове!От 2022 Кремъл разправя колко мощни ядрени бомби имали!Други държави също имат.......
отговор Сигнализирай
Новини