BGONAIR Live

Доналд Тръмп отрича: Не се е разбирал с Путин за Донбас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
много добре
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Щом края на войната е близо, значи че разпада на Русия е още по близо.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Доньо да гледа как ще се измъкне от резила с аятоласите. Грижата за войната в Украйна е на Путин.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е той още кога обеща, че за 24 часа ще я приключи войната. Не каза кои 24 часа де. А иначе - шнур за дони и вова :)
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Затова и Русия и Украйна решиха, че е негoдник за посредник! Сигурно ли е че не го гони дeменцията, или нещо по лошо?
отговор Сигнализирай
12
ДОЛНЮ
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
Войната в най добрия случай ще свърши когато : *** загуби излаз на Черно море, Одеса и Херсон се върнат в Руската федерация..А в другия случай. ПЪЛНА И БЕЗУСЛОВНА КАПИТУЛАЦИЯ и територията си поделят Русия, Полша, Румъния и Унгария...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Полша и САЩ зимат западна Укр, а Русия Крим и Донбас.
отговор Сигнализирай
10
Констатация
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Всички лъжат...., това е Истината!!!
отговор Сигнализирай
9
Нали
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
И Путин, не се е разбирал с сащ,да нападат иран!!!
отговор Сигнализирай
8
Не е ли ясно?
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: *** до скоро: Донбас е нужен на руското население там, което след осем години гражданска война в Украйна вече не иска да живее в една държава с националистите от Киев.
отговор Сигнализирай
7
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Явно става дума за някаква обща еврейска болест,защото както Тръмп,така и Борисов имат адски много симптоматични сходства. Днес изгледах някакво видео и докато две журналистки взимаха интервю от Тръмп последният нарече една от тях "и. ..д...и...О...т...К ..а..". В САЩ вече няма и минимум контрол над поведението на политиците. Не е далеч времето,когатое се разстрелват и в Конгреса между бургер и кафе. Лудостта там е всеобща.
отговор Сигнализирай
Новини