BGONAIR Live

Двата икономически стълба, които поддържат Русия на Путин, може да се сринат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Ром"с
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен 44 ..точно след като направи преврата в Киев и свали законно избраната власт ...и сега има косвено вина за милиони убити украинци ,десетки милиони емигрирали,разрушена е голяма част от инфраструктурата и държавата,върлува корупция във всичките етажи на власта ..тез ТЦКашнки с 5 000 $ да те осовбодят ..ако не -фронта ..(там създадоха банда от 5 човека -у криминално проявени не на законни ..) и се стигне до хънтър по 10 000 $... до вила с басейн на Яценюк за милиони в САЩ"
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
Поиграха си на война, видя се, че и едните и другите много не стават, айде стига им толкова!
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
То не е лошо aлкашите малко да походят пеша. Бездруго пътищата им са по-зле и от нашите от соца.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Руснаците дори свестни колелета не могат да правят, а скоро това ще им е единственият транспорт.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Агент Мърдок ЦРУЯ оди на гей парад педерок
отговор Сигнализирай
50
Ром"с
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
кАкто би казала баба ми.."да ви изям у анилаизаторите"..поскъпването на петрола водеше до поскъпване и рублата ..която нанесе милардни загуби ...На Русия не й тряба скъпа рубла рублата бе 86 ..като стана петрола 100 то тя падна до 69 за долар ... Анализатори ,аз със своето тракторско училище ..... от тез пишман кембриджийски анализатори !
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
А В КРАВАРНИКА НЕ ОСТАНА НИ ЕДИН ДИРЕК ДА ГИ ПОДПИРА ОСВЕН ВОЙНИТЕ И ТЕРОРА
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
Русия на пешеходците! Скоро очаквайте "Транс Сибирската велоалея". : )))
отговор Сигнализирай
47
Rambaldievskievich
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонимен: "А какво става с...": Да, путинрусофилче. Заживяхме (без да се ояждаме). Разбира се това за вас - неможачите-путинрусофилчовци - не се отнася. Обречени сте на все по-дълбоко и безперспективо затъване и безсмислено вегетиране.
отговор Сигнализирай
46
Агент Мърдок ЦРУ
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 5
Русофилите от Карлуково пак са тук. Осмърдяха сайта.
отговор Сигнализирай
Новини