BGONAIR Live

Двата икономически стълба, които поддържат Русия на Путин, може да се сринат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Петров
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
грантовете и третият секретар в посолството, двата икономически стълба на днесарите псевдо бгъ може също да се сринат
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
до 22 Те не ги търпят, ами просто нищо повече не могат от това. Тази война обори мита че Русия в велика военна сила, която самостоятелно може да променя международния ред както си реши.,,Тройката " стана САЩ и Китай !
отговор Сигнализирай
25
Д-р Гълъбова
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Русофилията вече се лекува. Пийте по 5 чаши белина дневно. За 2 седмици сте готови!
отговор Сигнализирай
24
БЪЛГАРИЯ ДА РАСТЕ..
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
РУСИЯ ДА МРЕ...
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Голтаците с iq 25 така и не разбраха, че не е необходимо да имаш атом, за да унищожиш една федерация. Войните вече са икономически, химически, вирусни.
отговор Сигнализирай
22
Веселинъ7112136860
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
ПРЕСТАНЕТЕ ДА ВНУШАВАТЕ ЛЪЖИ! РУСИЯ НЕ Е НА ПУТИН ,А НА РУСНАЦИТЕ. НА ПУТИН Е ТЮРКО-ЕВРЕЙСКАТА "РУСКА" ФЕДЕРАЦИЯ! РУСИЯ Е ПОД ТЮРКО-ЕВРЕЙСКО РОБСТВО!
отговор Сигнализирай
21
JoJo
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
юкраина нищо не е атакувала заащото е фалирала ! Това са крилатите ракети и дронове на ингелизите и вермахта + оперативно управление им от чуждите офицери . По интересното в докога руснаците щеги търпят?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Кви стълбове у голташка пРосия ее? Они там одат у тинята, бензин немат, koneuukouдuume даже не отат там тия за стълбове обясняват...
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
Войната ще свърши само ако населението реши, че не издържа вече. Но както знаем те масово са, или безгръбначни крепостници, или болни до мозъка на костите си националисти.
отговор Сигнализирай
18
до 17
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Нацистично личностно разстройство в комбинация с наполеонов комплекс типичен за дребните мъже, че и суетен бе ,,красавеца" , тия дни го тунинговали да изглежда подмладен, сигурно булките ще му налитат в бункера?
отговор Сигнализирай
Новини