BGONAIR Live

"Прогресивна България“ ще разгражда олигархичния модел


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
За да се махне олигархичния модел , трябва всичко заграбено от Костов да се върбе в държавни ръце
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Мога да повярвам като видя да се закрива Здравната каса ,или златото да се добива от държавата , или да се махнат ЕРП и тока да се плаща директно на НЕК . Касата точи едни 10 милиарда и все не стигат , златото се изнася с тонове , за милиради евро , през тока също се крадат милиарди .За магистралите изобщо не искам да споменавам колко милиарда са източени .За какво разграждане говорим .Ако се махне източването на държавата ,минималната спокойно може да е 1500 евро , а мин.пенсия 1000 евро
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
При условие че изпитани пенсионери са му съветници, нищо свястно няма да направят. Нов бардак със стари ку....ви. Ако ще назначава нови министри от конкурса за красота съвсем го е закъсал. Едно е сигурно в листите му няма хора, които са показали че пазят законите и не са подчинени на П и Б.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Пълни глупости говори тоя Радев
отговор Сигнализирай
72
Тошо
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
На Рундя като му видя тъпоумната муцуна и ми разваля кефа. Стига ни го навирахте тоя червен б...ук в очите бе!
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 8
Не трябва да разграждаме олигархичния модел, а да го надграждаме. И да затворим границите на България. Кой избягал избягал, кой пътувал пътувал. Време е да върнем България на СССР и да стане изконна територия на Путин.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Той си вярва. Прости му, Господи
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
И кокорчовците щяха да го разграждат, а накрая управляваха с него... Гледай да не се нааакаш като тях или поне не толкова скоростно като тях.
отговор Сигнализирай
68
Нормален
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
И къде го е коментирал олигархичния модел? На мис Кюстендилска пролет.Яко.
отговор Сигнализирай
67
фицо
преди 3 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 0
Кой ОЛИГАРХИЧЕН модел...??? На Бобокови и сие ли...???Чакаме ви листите за депутати и народа САМ ЩЕ ВИДИ С КОЙ МОДЕЛ ЩЕ СЕ БОРИТЕ...
отговор Сигнализирай
Новини