BGONAIR Live

Мирчев предложи да има дебат между Борисов и Радев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Гpyna ДC-apu
преди 2 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Ayee gpyrapu, тyй мarapu нe e лu нa egнu нaшu cтapu gpyrapu, napтuйнu cekpeтapu y Kpyшapu?
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 3
Мирчев иска дебат между Борисов и Радев - две партии с които няма нищо общо. То кога ли е искал нещо адекватно?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 3
C gвa npъcтa чeлo, чeлo нegoчeлo, rpaнт oт Copoc взeлo, тa oт ceлo uзлeлo...
отговор Сигнализирай
27
А бе,
преди 2 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 2
...Мирчев , и ние искаме дебат със тебе и Пеевски! И без това само той ти е на устата ! Ама сте свикнали да плюете отдалеч ! И ако от интервюто на Борисов си чул само "фитнеса", отивай при Радев, да се състезавате на коремни и лицеви опори !
отговор Сигнализирай
26
Хитро
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 19
Това е страхотна идея за дебат между Борисов и Радев, защото тогава ще си проличи , че двамата имат сходно мислене по много въпроси и веднага ще бъдат изобличени в поредица от лъжи че уж са опозиция! Точно за това никога няма да посмеят да отговарят на нережисирани предварително въпроси. А ако и Асен Василев бъде поканен да дебатира, той буквално ще ги РАЗМАЖЕ с интелекта и познанията си!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
Радев не смее!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Какво ще дебатират, кат Радев срича???????
отговор Сигнализирай
23
Сашо
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Аз пак предлагам Мирчев да отиде на дебат на тема "възродителен процес" - семейната му гордост...да не се забрави какви "заслуги" има..
отговор Сигнализирай
22
pff
преди 2 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
От името на Кой призоваваш мЪрчев? Какъв се явяваш, кого представляваш? На изборите ще се види...
отговор Сигнализирай
21
Журналист
преди 2 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 3
Не може политик от ранга на БОрисов да се дърля с съскащия селянин от ц. Славяново !!! Борисов е гражданин , а не селянин с фуражка !
отговор Сигнализирай
Новини