BGONAIR Live

Мирчев предложи да има дебат между Борисов и Радев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
До фактора Мирчев
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
и я сакам, ама не става, не се напиняй като гладен на.........
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 3
То с тоя дебат не може да има от всеки 4 думи дето му излизат от устата 2 са Пеевски една е Борисов :D направо ми е тъжно за хората гласуващи за ППДБ
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Този, с челото два пръста, толкова ли назад в листите го е подредил асенчо, че се изживява вече като *** на дебат?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ще има колаиция даже, след вас, като ви употреби и той
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
15
На бръснаря брат му
преди 2 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
Тоя съвсем е изпращял!
отговор Сигнализирай
14
Зозо
преди 2 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Тъnaнчев с двата пръста чело па се изказа неподготвен :))))))))))))))))) Тоя искаше и лидерски преговори - да му се изсипят на Боко 8 "лидери" на главата, а той сам?!? Много npocтo момче е Тъпанчев :)))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
13
Ром"с
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
И за какво да има дебат ,че Борисов е по -подготвен ли ..със стаж ..те се страхуват от Радев и се чудят как да свалят процентите на Радев и те и тез от ПП с Пеевски и Възраждане ...страх ги тресе..
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
От този оземпик казаха се ослепявало ама май и се оглупявало?
отговор Сигнализирай
11
Пънко нема `a умре!
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Бий оземпика и легай, че на изборите пак ще се борите за предпоследното място с ДПС. А като гледам нито 121 депутата ще имате, нито стабилно мнозинство. Та недей много да знаеш, да не се наложи пак срамни коалиции да правиш и да влизаш в обяснителни режими като почнат ония дето са ви избирали да ви търсят сметка за поредните отмятания от думите ви.
отговор Сигнализирай
Новини