BGONAIR Live

Тръмп: На САЩ ще им трябват две седмици, за да ударят всяка цел в Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
САЩ планираха четиридневна операция в Иран, когато започнаха агресията си срещу Иран на 28 февруари 2026 година. Днес е вече 73-ия ден от агресията и пак се планират някакви дни
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
НАТО Е хартиен тигър с цветни украски, Имайки напредвид държави като схемаджииските българчета, които не стават нито за партньори нито за съюзници нито за нищо освен хитри схемички за точене на парички, се стига до заключението че ЕЮ и НАТО СА ПРОПАДНАЛИ
отговор Сигнализирай
27
Балканска логика!
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
САЩ не могат да се наложат над Иран, България също не може, значи България е САЩ!
отговор Сигнализирай
26
На 9-ти май
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
руският президент Владимир Путин предложи обогатеният уран да бъде изнесен от Иран и съхраняван в Русия. Пиндостан не се съгласи.
отговор Сигнализирай
25
Краставичар
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Мачкай Дони с тебе сме!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Явно на деди му се воюва. Иска да удря Иран до пълна насита на импотентната му душица.
отговор Сигнализирай
23
дезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е нали удариха вече 69000 цели за една седмица. Сега за две седмици 96000 ли ще удрят? Смяна на позата предполагам.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Аланкоолу, от 7 април до днес ти вече пропиля 5 седмици.
отговор Сигнализирай
21
Toni Ivanov
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
А Иран ще стоят и ще ви гледат какво правите?
отговор Сигнализирай
20
Сър Уилямс
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 20: Подкрепям напълно! В съвременната история няма такава нация, която да е толкова агресивна, арогантна и плячкосваща ресурси. Абсолютни о т р е п к и! При всички президенти е така, просто този съвсем открито го прави. Когато бях на студентски бригади преди 2 десетилетия в САЩ се възхищавах на страната. Не съм бил наясно, сега не мога да ги понасям, не бих стъпил там, проклетници!!!
отговор Сигнализирай
Новини