BGONAIR Live

КАТ лови джигити: По 600 на седмица без книжки!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
zeus
преди 10 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
Един риторичен въпрос: някой да е виждал швед в учебна кола? Аз лично не съм, а тези, които имат книжки, са с купени такива. Няма как без да можеш да четеш да прочетеш правилника и да вземеш листовките!
отговор Сигнализирай
Новини