BGONAIR Live

Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Зик
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Хаха спортист легенда голям смях. Ако беше артист или певец иможе и някакъв творец да е легенда . А това в някакъв който са го млатили по главата за пари .
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Вон все окраинчики от България ! Вон ! Чакам Радев да ги изгони скоро ,инак Протести до дупка !
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Аре стига сте пускали такива в България. Сложете им визи на тия и им бийте бан-а.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Гнусотия още укри ! -От къде на къде ще се среща с министъра ? а лечева жената на манол велев -знаете ли кой беше ?
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен 19 Що бе робе? Ако му кажа, че е представител на нация на терористи какво ще се случи, според теб, ***?
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: ПловдивТи, също барабар със себеподобните ти гюбрета - не сте желани в Европейска България, утрепан п_тинярнико!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Скапан терорист и нацист! Игнор и забрана да влиза в България!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
Така изглеждат украинците - силни, атлетични, интелигентни. Като ги сравните с рашките направо разлика от небето до земята - онези са дребни, мoнголоидни, злобни алкохолици, най-често максимум до техникум добутали. Абе като нашите каnейки, същата работа
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
Айде, малoyмни копeйки - това е възможност за вас да му кажете в очите какво мислите за Украйна. Идете, кажете му, но мой съвет - обадете се на 112 и викнете линейка предварително, да не ви се налага да чакате после.
отговор Сигнализирай
18
пияница мистик
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
Хайде бе, пyтин0питеци, идете го набийте :))) Този е "гаден" украинец :))) Ако хване вашият Господ-Бог и Идол, онова джудженце от Кремъл и 10 памперса няма да му стигнат на таксиджията. Ще се ocepе яко като Специалната Военна Оceрация която води срещу тях :)))
отговор Сигнализирай
Новини