"Лисиците" и Уест Бромич врътнаха равенство 2:2

3

01 мар 2016
|23:43

Отборите на Лестър и Уест Бромич завършиха при равенство 2:2 в мач от 28-мия кръг на Висшата лига на Англия.

Гостите откриха резултата чрез Рондон(10'), но "лисиците" обърнаха развоя на мача през първото полувреме, когато се разписаха Дринкуотър(30') и Кинг в самия край на първата част. В началото на второто полувреме се разписа и Гарднър и оформи крайното 2:2!

През първата част Лестър започна по-активно, но в 10-тата минута гостите откриха резултата след хубав удар на Рондон. Все пак домакините намериха сили за обрат и с голове в 30-тата и 45-тата минута обърнаха развоя на срещата.

В самото начало на втората част Уест Бромич изравни от пряк-свободен удар чрез Гарднър. До края Лестър опита какво ли не, но гол така и не падна.

Така "лисиците" остават на върха в класирането със своите 57 точки, но още утре могат да бъдат изместени от Тотнъм, а Уест Бромич ще продължи да заема 13-тото място със събраните 36 пункта.