България загуби битката с Беларус (1:2). Световното – друг път!

След тази загуба оставаме на четвърто място в класирането
10 юни 2017 07:09,
77

България загуби златен шанс за атака на баражите в европейските квалификации за Мондиал 2018.

"Лъвовете"записаха нелепа загуба 1:2 при гостуването си на Беларус, дошла след глупави грешки пред нашата врата.

Домакините поведоха на "Арена Борисов" преди почивката  от дузпа. Чорбаджийски нескопосано събори Лаптев в наказателното поле и Сиваков откри резултата.

През второто полувреме нашите се хвърлиха в атака, но в края на мача отново получиха безумен гол.

Савитски се изгаври с нашия вратар Николай Михайлов, вкарвайки с параболичен удар от над 20 метра.

В самия край на мача Георги Костадинов върна един гол, но след дъжд качулка. След загубата и останалите резултатите в другите мачове от групата България остава на четвърто място в класирането и до голяма степен сдаде фронта за световното.

u4en преди 6 години
Защо си заравяме главата като щрауси ! Отбор направен с връзки !!! Ставаш тренер.но сина ми е на вратата !!! Няма оправия.

БГ преди 6 години
Абе хора, нали някой трябва да носи радост на другите?Беларус бе в криза, нямаха победа и гол от много отдавна, но срещу нас беше празник за тях. Ние ги зарадвахмеПо същият начин радваме другите и на клубно ниво в евро-турнирите. Когато дойде отбор в криза срещу Левски, ЦСКА, Ботев, пр. се отпушва и сияе.Същото важи и за политика и икономика. Другите се радват или утешават, че не са на последно място по всичко, защото там сме ние.България все пак радва някои, па макар и другите :D
41
1

8

пенсионер 75 г. преди 6 години
Какво искате тези ...... и при мен ако ми дойде компаньонка и след 15 минути си тръгва ми казва : ТОЛКОВА МОЖЕШ........

9

Само минималната заплата ще ги оправи. Да ги питам ще се натискат ли да са вратари и капитани...
38
2

25

майорски преди 6 години
Второто полувреме имаше точно един точен удар въвъ нашата врата ..... и то гол ...защитата ни бе слаба но ....Николай Михайлов е също мнооого слаб вратр..... Да не говорим, че за гола при дузпата си е виновен той !!! Да хванеш ъгъла и топката да мине под теб ...слабо изпълненеие !!!!
37
2

15

Не може във футбола да има връзки. Все пак играят на национална чест, а не за себе си. Ние сме за рекордите на Гинес, резерви в отборите си или без отбори, титуляри в националния. С онова изпражнение на вратата и нацист капитан, но любимец на Гела, толкова! Хубчев си е продажник и любимец на джуджето от Микре. Продаде полуфинала на Берое на него и сега си е треньор. Цацаров няма ли да го разследва този мач. Играчите на ЦСКА след 60 минута бяха трупове, а беройци си подаваха, все едно водят!