Локо помечта, но лондончани обърнаха "черно-белите" за пет минути

В крайна сметка отстъпи на Тотнъм с 1:2 в
Обновена: 17 сеп 2020 21:14 | 17 сеп 2020 21:02, Екип на Dnes.bg
59

Локомотив Пловдив се доближи до немислимото, но в крайна сметка отстъпи на Тотнъм с 1:2 в двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа, игран на стадион "Локомотив".

Незабравимата среща в Града под тепетата предложи стабилна и мъжка игра на домакините в защита, която не позволи на промяна в резултата през първото полувреме. През втората част домакините направиха немислимото и поведоха в резултата, благодарение на Георги Минчев (71'). Малко след това сънят се превърна в кошмар. Хари Кейн (80') изравни от дузпа, а Диниш Алмейда и Бирсент Карагарен бяха изгонени. Това нямаше как да не се отрази на играта на "черно-белите" и лондончани стигнаха до обрат, след като Танги Ндомбеле (85') също се разписа.

Така Локомотив ще насочи усилията си към нови успехи по родните терени, докато Тотнъм вече очаква следващия си съперник във втория по сила европейски клубен турнир.

Анонимен преди 3 години
Къде ще сравняваш дивите селяни с истински футболисти..?То ако футболът беше псуване на съдията ехее то бг-то щеше да е световен шампион за векове наред.Е тва не мога да разбера винаги що някой ги победи се почва " съдията тва съдията онова" ... Не бе просто са инвалиди.
12
7

17

Браво на Локото,от УЕФА ни отстраниха служебно.Тъпите ингилизи по нормален начин не могат да отстранят никой отбор
11
2

4

Stoyanov преди 3 години
До Анонимен"Поне гледал ли си положенията или да си тролим само ?" Не съм гледал мача, не знаех че го дават по ТВ, но го слушах на живо по радио Веселина!

18

В една дузпа два червени карртона !Следва изравнителен гол от дузпата и след пет минути гол от засада .Естествено съдията не свири засадата и гола става.редовен !Съдията реши мача за пет минути със своят педерастващ екип по терена !Червеният картон на Карагерен бил за реплика която се оказва вярна относно подкупниат съдииски екип !Само Локо !
8
4

11

Totenkopf преди 3 години
Овчари, да поведят и после 2 червени картона и дузпа. слаба психика, затова никога няма да можем да се мерим с истинските професионалисти, но пък радост за селянина овчар крушарски яко кинти от ТВ правата в 53 държави са го предавали.
7
0

21

тТт преди 3 години
Типичен БГ манталитет! 100% дузпа, какво спорите със съдията?! Излишен 2-ри червен картон на 9-ката на Локо!!!Иначе браво на Локо... и жалко, мнооого жалко!!!
6
6

8

До АнонименИ да ги гледам и да не ги , все таяКак се дават два червени картона и дузпа в един мач?Това не ти ли говори нещо?
5
4

6

До StoyanovПоне гледал ли си положенията или да си тролим само ?
4
17

8

IYI преди 3 години
*** пак ли падна :)))) кой е виновен този път ? съдията,гълъбите ,влажноста или корона вируса ? :)))))) сладури мамини :)
3
7

6

До АнонименТРЪГНА ЛИ С МЕЧКАТА МЕД ДА ЯДАТ!
2
7

21

Не съм фен на Локото - но :1:0следва червен картон и дузпа 1:1за да се подсигурим, още един червен картон !Това какво е?