Германия сложи край на олимпийската ни мечта

Волейболистите ни загубиха с 1:3 решителната среща
Обновена: 9 яну 2020 23:21 | 9 яну 2020 23:20, Красимир Ангелов
56

Националният ни отбор по волейбол няма да играе на олимпийските игри в Токио това лято, след като момчетата на Силвано Пранди загубиха с 1:3 гейма полуфинала на олимпийската квалификация срещу домакина Германия.

Германците спечелиха първия гейм с 25:20, а втория с 25:23. След доста по-добра игра "лъвовете" спечелиха третия с 25:20 и се върнаха в срещата.

Четвъртият обаче отново бе за германците и след 25:23 домакините се класираха за финала на турнира, в който в директен спор за единствената квота утре ще играят срещу Франция.

56
17
4

22

Анонимен преди 4 години
Никой не може да забрани на плебса да мечтае.

ДЕТЕЛИН КИРЧЕВ ДИМБИ преди 4 години
ГЕРМАНЦИ И ВОЛЕЙБОЛ ....... ??????????????????!?!? ПРАСЕ И КОСМОС !!!!!!!!!!!!!!! НИТО ФУТБОЛА Е ФУТБОЛ ............ НИТО БОКСА Е БОКС .......... НИТО БОЛЕЙБОЛА Е БОЛЕЙБОЛ НАДПРЕВАРАТА Е ЗА ПАРИ , ПАРИ И ПАК ПАРИ ПЛЮС МНОООООООООООООООГО ДОПИНГ !
13
11

11

@15 преди 4 години
Нещо си се объркал!'Радо докара Лъвовете до четвърто място на тогавашната олимпиада. Данчо Лазаров и С.Пранди до никъде. Какво да очакваш Лазаров който разсипа женския волейбол с мераците си да оноди по нощите всичко читаво часове преди турнира. Гледам Баракова още я бута Лазаров да бие някой друг сервис
12
5

9

Не извратен тип преди 4 години
Гоцев игра като агент Гоце и даде победата на противника,Пранди трябваше да го смени за сервиса

Що сме Балканци все преди 4 години
сме говняри. При слаби Скримов и Цецо нямаше как да ги победиме. Пранди вместо да си драска по тетадката трябваше о първяия гем да смени Скримов с Розалин Печев а в решаващия гейм Соколов изпусна 8 точки. Чернокожев беше логичната смяна. Пранди Професора не става и за *** за зеле...
9
4

17

Във момент когато се решава гейма да оставиш Гоцев със женския си сервис,господи това даде победата на Германия,женските сервиси трябва да се прескачат.Флот ,млот чикиджи..ска работа,щяхме да вземем мача ако не бяха жените Гоцев и Циганов,тези нямат умения за голям мач,макар Циганов да ми се струва по психоустойчив от Соколов
8
9

18

Gogo преди 4 години
Браво момчета. Добра игра и представяне!
7
12

17

Ако тази мома казийски играеше за България няма да имаме проблеми а, може и титла да вземем на, радо стойчев направи най-голямата мърсотия и мизерия в бългаския волейбол като насъска матей срещу федерацията. Това е един грандоман и много кофти човек (познавам го). Еден ден матей ще съжалява много защото той ще бъде господин никой. тези двамата трябва да бъдат изключени от българският спорт.
6
8

8

От Германия с любов преди 4 години
Данчо Лазаров, Силвано Пранди и Германия победиха Българските Лъвове. Жалко за нас!!!
5
9

13

Спрях да гледам след първите няколко точки, стана ясно веднага изхода на играта, швабите бяха класи над нас за съжаление. И като се има предвид че бихме и франция и сърбия, пак психически издъхваме по финалните
4
3

20

Щерю преди 4 години
Това е нищо. През 1970 г. на ФИНАЛА на Световното по волейбол, в тайбрека (5-я гейм) България играе с/у ГДР и повежда на германците с 10:1 и 13:5. Когато остават само 2 точки до победата спират тока на залата за около половин час. След това немците ни бият с 16:14...