Ключова роля изигра Илиан Илиев
1 мар 2024 19:45, Стела Стоянова
1
Снимка БГНЕС, архив

Черно море продължава похода си към шампионската титла след победа с 2:1 над гостуващия Ботев Враца в откриващата среща от 23-ия кръг в Първа лига. Ключова роля за успеха на „моряците“ изигра завърналият се отбора Илиан Илиев – младши, който направи много силен повторен дебют с екипа на родния си клуб.

24-годишният офанзивен халф облече отново фланелката на варненци след 1007 дни и блесна на терена на стадион „Тича“. Той спечели дузпата за 1:0 в 39-ата минута, реализирана от Атанас Илиев за неговото осмо попадение от началото на сезона. В 71-ата минута пък Илиан Илиев- младши  центрира остро от фал в пеналта, където се стигна до Меси Биатумусока.