BGONAIR Live

Радостин Василев: Вотът на недоверие успява, разклатихме мнозинството


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Реалист
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хе-хе-хе, мазен глyпак, едното няма нищо общо с другото. Догановците не се облажиха с постове и това е единствената причина, а не твоят смешен вот.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 10
Това, че се хващаш с Доган даже за едно гласуване ти показва какво ти представлява групата и партията.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 12
Напъните на Доанчо за дестабилизация бяха жалки- първо той влязъл в сараите и поканил младежите да дойдат и излязал, обаче те като влезли видели че всичко било разграбено/какво всичко не казват, в това време се обажда на МВР "собственика" на имота/ обаче в него Дон Доан живял дълги години/че някакви хора влезли, МВР изпраща полицаи- а младежите на Доан ревът та се дерат- оле майко таа полиция биЙ- слаб и смешен сценарий на фъфлещ, алкохолизиран нещо като политик, като хидроинженер, като милионер
отговор Сигнализирай
15
Бай Танас
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тез червени домати, кой ги мамо разклати ...
отговор Сигнализирай
14
Копейка с гел
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
коалицията КИР ...хахахах
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 24
Какво мнозинство сте разклатили ве! Изваден бе гнилият зъб!
отговор Сигнализирай
12
Руди гела
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 27
Руди, и на коча мakapитe се клатят ама не падат. Седи мирен да не усетиш още две яйца зад твоите или това искаш ?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Днес Дон Доан и Дон Дамаджанще разказват на дълго за милионите за хидровъзел Цанков камък- Доан щял да си покаже дипломата за Хидроинженер, същият щял да каже как така едно бедно момче от Дръндар получи ТЕЦ Варна и 30 000 000 от ББР за задълженията на неработещият ТЕЦ, Дамаджан щял да каже какво направил ония 280 000 лв на седмица от шефката на митниците от трафик на вейпове и цигари, за пудели евраци, за баща и син едри трафиканти- ще слушаме с интерес....
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 11
Излизането от коалицията и подкрепата на вота на недоверие са най-значимите за държавата неща, които ДПС са направили за цялото си съществуване. Най после, след толкова крадене и създаване на същecтвото Пеевски, и от тях да има някаква полза
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 4
Комунистите от герб-сдс и бсп, отрочета на една майка кърмилница -БКП, както и клоуните им на чалгарите никога няма да пуснат мазния к.ок.ал. Зная че при нови избори са аут при патреотарете и че единствено с някакви трикове могат да печелят избори...Ако бяха приели закона за лустрацията, както е в нормалния човешки свят за разни гербави и седесари никой нямаше и да чуе. Там освен комунисти и техни отрочета-други няма.
отговор Сигнализирай
Новини