BGONAIR Live

Радостин Василев: Вотът на недоверие успява, разклатихме мнозинството


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Чекмеджан от Банкя
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 8
На мен корупцията ми трябва за чекмеджето така че подкрепете правителството т.е. еврозоната. Тя е по-важна от корупцията и злоупотребата с власт...
отговор Сигнализирай
7
ХА ХА ХА
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 26
Гелчо,щом опря до Доган ,спукана ти е работата.....
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 27
Тоя и юмрука да ходят на манифестация и да не се връщат
отговор Сигнализирай
5
СМЕХ
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 24
...утре и РУДИ гела , ще стане част от ДПС- НН, ....ЩЕ МУ ЕВОЛЮИРА СЪЗНАНИЕТО, КАКТО ВИНАГИ....ХАХАХА...затова сменя партиите...!!
отговор Сигнализирай
4
БРАВО, РУДИ...
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 24
НАПРАВО ВКАРА ПЕЕВСКИ ВЪВ ВЛАСТТА....хахахаааа
отговор Сигнализирай
3
БРАВО РАДОСТИНЕ
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
А КИРЧО КИРА С ПОДКРЕПА, .....ЩО ЛИ....!?!?
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 29
Тоя безумец няма кой да го разклати
отговор Сигнализирай
1
svet_cvet
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 26
Плащаме ви заплати за да работите, а не да се клатите.
отговор Сигнализирай
Новини