IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Държавната машина се задвижи след алармата на Симеон Сакскобургготски за парк "Врана"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Симо Горския защо не поддържа дърветата? Малко ли си сече, опоска голяма част от гората?
отговор Сигнализирай
10
от БАН
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
В последните 3 последователни дни,трима цЪгани са пратили трима българи в реанимацията с опасност за живота. Търговище, Сливен и забравих още къде. Вчера в Габрово, цъгани са крещяли на централния площад "*** ще ви колим" и се хвърляли камъни по минувачите. Не мога да разбера какъв е този евроатлантически сън в който живеете. Ние сме обект на еврог***йски геноцид с юдейски привкус. Предпочитам пак да отворят Белене и да няма дънки на пазара, отколкото да ме колят и да ми викат гяvур. А вие??
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Да се обади на Пеевски той ще прати хората да прегледат добре гората после от Държавата ще пратят лесничей да засадят голата поляна която ще остане след избирателите на Ново Начало.
отговор Сигнализирай
8
СССР
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Да се събори тази *** ! Там пари не трябва да се наливат. Няма пари за болниците и училищата, пътищата са в катастрофално състояние. Когато оправим тях, тогава ще се заделят пари да Врана !
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Сакса иска да му го постегнат с народна пара, преди да му го върнат отново!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
А па Симеон изсече горите на Рила и те така...
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Така е в държавата на държавните хрантутници. Корумпирани неспособни мърлячи на всевъзможни позиции. Вече над година продължава насипването на пръст и всевъзможни строителни отпадъци в т.нар източен парк между Горубляне и младост 4. Планини от отпадъци,кал по шосетата,прахоляци когато е сухо,но на никой не му пречи. Вече ще затрупат и незаконната автоморга там, стопанисвана от сашито горублянския татуиран играч. На кой да се оплаче и как. Незаконното разтоварище,ще ми затрупа незаконната морга..
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Държавната машине не го ли върна това имотче на чуждеца преди 2 години!? Държавната машина ще дойде ли да ми прекопае и моето дворче?
отговор Сигнализирай
3
Краси
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Полуграмотният крадец от Мадрид го докараха комунистите.Простите и мързеливите повярваха на лъжите му и гласуваха за него.Възходът на РБ под ръководството на ОДС и И.Костов бе спрян.Последва Станишев и Доган с порциите....
отговор Сигнализирай
2
Муахаха
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Какво е Това - Държавна Машина - Нещо като Мафия и ОПГ ли?!
отговор Сигнализирай
Новини