BGONAIR Live

Икономист: Инфлацията е изкуствено сведена, за да влезем в еврозоната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
дезинформатор
преди 11 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
"за Бога братя, не купувайте" ли иска да каже тоя? И не, инфоацията не е 40% спрямо предковидната година, а много повече. Достатъчно е примерно да сравните цените на техниката в Технополис тогава и сега. Взе ете една кафемашина примерно и ще видите, че е доста по-вкъпа от тия +40%. При млякото, кашкавала, колбасите ...е същото. Та салам Орехите само за 6 месеца поскъпна 20%, какво остава да сравняваме с 2020.. тогава дори луканките бяха по-евтини от цените на днешните шпек салами.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Е добър ден. Повече от половин година, не са изплащани пари по държавни проекти, за да няма държавата разходи. В Плевен новата сграда на музикалното училище трябваше да е построена за миналия септември, но спряха изплащанията към фирмата изпълнител, и чак след като влезнахме в еврозоната, ще ги почнат пак.
отговор Сигнализирай
3
Сега ли прозряхта
преди 11 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
По мутренски - с лъжи рушвети?Никой не ни е виновен, че сме прости!
отговор Сигнализирай
2
Toni Ivanov
преди 11 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 2
Браво! Най-после и икономистите разбраха, за какво става въпрос!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 2
ТОЯ ОТКРИЛ ТОПЛАТА ВОДА
отговор Сигнализирай
Новини