BGONAIR Live

Радев: Демокрацията у нас е фасадна, правосъдието - избирателно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Две съдилища му потвърждават мярката, какво мислите, то да не е така без нищо, тоз казал. ония казал.....?Ще стане ясно какво е но в хода на самото дело, а не сега! Мислите че в община Варна няма корупция ли?
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
И кво като е казал - голям праз ! нещо да направи партия ,да иде у ес у еп да каже, да поведе протести ? - нищо ! ми че то и баба Пена същото казва пред блока
отговор Сигнализирай
87
Триморец Крадев
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
на предизборна обиколка ще съм с новия Ф16. ще му избуша моторя както избуших Деси Поетеси едно време. Дали ще вдигна Ф16ката матриалци как мислите.
отговор Сигнализирай
86
Триморец Крадев
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Урсула ми е майка, Ердоган ми е баща, Бълкария това е НАТО, НАТО това е бълкария, до последния бугарски мужахедин, после че заселим тука непалийци и сирийци и всякакви други тарамбуки тука. Аз ще седя с Деси Поетеси, че си пием атлантическите коктейли и ще попръцкваме доволно. А вие дерзайте без здравеопазване, без образование, без деца, без производство, без селскостопанство, без електроенергия, без улици, само фентанилче да ви влази по леко.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
А тоз вече от изпълнителна власт стана и съдебна, айде да стане патриарх на духовната власт!
отговор Сигнализирай
84
Триморец Крадев
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
нас червеното знаме роди ни, перестройката ни е майката. ние малките червени отрочета и деца на червени *** като Пурко, Шиши, Юпитата, Демократите, гинирал Атанасуф, Доганя и цялата пасмина дето ви генгбенгна последните 35 години сега сме с нашите троткисти патрици от ЕСССР и отвъд океака. до последният улраинец, до последният бугаристанец.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Така е , ама друго си е да ти го каже старшина-демократ!
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
В България има 6+ милиона, а не няколко хиляди споделящи възгледите на г-н президента. Като му гледам постоянните коментарите явно според него ние сме най-изостаналата нация, най-бедната, с най-страхливите и глупави хора, необразовани, с най-лошия стандарт на живот, абе по - зле и от третия свят. Толкова положителни неща се случиха от началото на този месец и успехи в спорта и признания от рейтингови агенции и тн как едно положително нещо не каза. Срам ме е, че такъв човек ни е президент.
отговор Сигнализирай
81
Ганди
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Безпардонно разследват опозицията, абе фурна Джий ска лопато, нали ти ги докара на главите ни , после ги нарече шарлатани, а сега им се подмазваш на ново, цените навсякъде по света растат и без конвергентен доклад, световната годишна инфлация е 2-3 %, защо не напусна топлото местенце на президент, да си създадеш една партийка тип Бареков и да оправиш държавата?ще ти кажа защо, защото си една руска пар тен ка, затова
отговор Сигнализирай
80
Кемерков
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Другаря Боташев пак ли ръси акъл?
отговор Сигнализирай
Новини