BGONAIR Live

СДВР за боя заради скоба в София: Служителят на ЦГМ е започнал първи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 9
ЦГМ действат като мутри, вижда се във видеото!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 10
СДВР МВР и прочее престъпници, това да не ви е детската градина, кой започнал първи? Ти си държавен служител ве, трябва да пазиш гражданите, а не да ги нападаш!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 11
мутрата от софийския партиен апарат за рекет и репресии да влезе в затвора и да плати обезщетение за нанесени телесни повреди, сплашване и т.н. като си мисли че е ибрик на ППДБ розовите понита подложки на Порко и може да издевателства над всеки. Другият какво му е викал няма значение, да беше извикал ушевите.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 8
не е вярно, този който не е спрял правилно първи напада колата и удря по стъклото на служителите , то се вижда на клипа !!!!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 0
Въобще какъв е смисъла 2025г да се слагат скоби??? Пиши си му акта и да патува!Цялата служва ЦГМ е напълно излишна!
отговор Сигнализирай
15
До 22
преди 9 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Добре ли сте?
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 17
В САЩ мутрата от ЦГМ щеше да е прострелян в главата (хеадшот).
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Тия дето се правят на много отворени рано или късно си намират майстора, този *** да се радва, че е жив!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Всъщност се биха двама. Дрегите двама не са участвали в боя. Единия само отнесе тупалка, беше като боксова круша.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 9
Светеща жилетка - светкавично нокаутира 2-мата с. еляндури с баничарката :))))))
отговор Сигнализирай
Новини