BGONAIR Live

Иванов за безводието: Нашата задача е да излезем от този тупик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
тупик
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
улица без изход ли е? За да излезеш, трябва да включиш задна скорост.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Национален борд по водите? Едно време имаше язовири, водоснабдителни и поливни системи, редовно почистване на речните корита. Сега тези неща ги няма, има ВиК оператори и национални бордове по водите.
отговор Сигнализирай
Новини