BGONAIR Live

Огромен мирен протест в София: после качулки, огън, арести и погроми


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
В момента Мирчев се обяснява по БНТ.В същото време Денков е в Бтв.Ахх душици мили,гузни...
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
шарлатаните от пп дб опорочиха протеста на нормалните хора
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Тук някакъв се вживява, че живеел в къща в Драгалевци. Момче, във вмирисаното шопско село нормален европеец не би останал и ден безплатно. Дано го осъзнаваш. На твоята улица поне направиха ли канализация, или още събирате на края на месеца за лайнарката. Като завали ухае на теменужки. Хайде, ставай, че рейса за града ще мине.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 101 - БТВ и Нова - моля те. Знаем, как изкревят нешата, как си избурат любимци и винаги имат една посока а говорене , според това, което емпо-добре за шефът.
отговор Сигнализирай
95
селянин
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
do 99 бедняк дек си тръгнал бе знаеш ли язе коко милиони съм скътал у банката за тва тая заран съм станал у 5 саато да има време да си пийнем денеска
отговор Сигнализирай
94
Шиши ебе Боко
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Бях на протеста. На 4-ти етаж на партийният дом откъм Дондуков се виждаше как в един от кабинетите Боко върти тръби на Шиши.
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Отново да обясним- това е протест за ЕС, за Еврото. Протест на заможните. Браво на велики софиянци, че събудиха заспалите роби бедни провинциалисти. Е, само в Пловдив се събудиха де. А противните копейчици си мислят, че това е протест против Еврото. Ми не, не е. Вашите протести минаха и бяхте 12 човека. Ние бяхме към 200 000 в София.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
До 99 Членнна семействито? Ако имаш поне едно дете, отиваш 50000 лея доход. Това са под 1800 души (освек ако не мишкарееш яко и НАП не "отчита", така чемси извън статкстика). Ти не си в 1%, ти си в 0.1% ... Ама даваш акъли ...еййй ***
отговор Сигнализирай
91
Асд
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: анонименНе обяснявай от името на народа какво иска и какво не иска.
отговор Сигнализирай
90
Мирен протест--оксим
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
--*** ! Имайте във предвид ,че дори да си подаде оставката така са се окопали че служебното правителство начело със Назарян така ще проведе избори и така ще ги преброй че тоя път ще имат и квалифицирано мнозинство за промени във Конституцията ! Докато е жив само Бойко ще управлява --това е най кадърния човек във България пожарникар ,доктор, тенесист и футболист а и какъв велик каратист !
отговор Сигнализирай
Новини