BGONAIR Live

Огромен мирен протест в София: после качулки, огън, арести и погроми


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
Да си спомним
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Да не забравяме, че ППДБ пиха кафе в скута на Пеевски. Имате къса памет май. Те не са по-различни. Бяха в коалиция с него и управляваха заедно.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Лично на мен ми хареса как псуваха по репортерите на венцехвалещите ги Тв.И Бтв,и Нова си го отнесоха,а човек на БНТ като че ли бе ранен.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
от Делта ли бяха или от Ипон?Протестиращите.
отговор Сигнализирай
86
До 89
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 5
9000 за мен е ниска, заплата, разбира се. Средна. Аз не съм средняк. Хората с къщи сме с по 30-50к нагоре на член на семейството.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Хора, които дори да дойдат на власт, не могат да я задържат, защото са пълни некадърници, периодично организират тези пърформанси. Вече свикнахме с този театър и не се впечатляваме. Нищо ново под слънцето.
отговор Сигнализирай
84
Гочо
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ако имаше водни оръдия тези с маските и качулките щяха да бъдат издухани от площада.Повтарям-тези с маските и качулките,не и останалите мирни демонстранти.Който хвърля камъни се облива с вода,изчезва от мястото и толкоз!!!
отговор Сигнализирай
83
Десетима задържани
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Задържани Няма защото Полицията и Агитките са пипалата на същия октопод.МВР бяха ХИЛЯДИ и оставиха 100 човека да чупят София цяла нощ. Гледаха ги и им се радваха. Дори ги поздравяваха.МВР знае че при Прасетата има заплати и работи за тях
отговор Сигнализирай
82
Мирен протест--оксим
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Мирен протест = дървен камик---такова нещо няма или ако има служи за разтушване и спадане на адреналина и във никакъв случай за сваляне на правителство ... а и Толупите ви го казват че за тях са гласували по 600 000 човека !!! на протеста имало два-- триисет хиляди заради тях ли да се махат ? Тиква та даде на полизаите 70% увеличение те са си добре за тези пари за тези пари ще си го пазят и ще си гласуват за него доде е жив -- А вие как мирно ще ги накарате да отстъпят властта не знам .....
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Красивите и умни митинги,със също такивата организатори ,Винаги приключват печално. После са виновни полицията,провокаторите и незнам още кой. По Тв вървят едни песнопения като от скандинавски епос,героите са уморени,но с ясни чела и тъмни мисли.Подобни мероприятия вече са излишни и безсмислени.Ако енергията не се катализира в изборна активност,всичко е напразно.Улицата не дава решения ,а само проблеми.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Вижда се, че планът Маршъл, за унищожаване на българският народ върви много добре. народът е с толкова промит мозък, че започва да се саморазпада, лека полека. Вижда се, че иска да бъде мачкан, потискан и като стадо овце, като им свирне някой и той бе-е-е-е навън. Ама падарина им уж работи за тях, ама лека полека с ножа през врътлето и на пазара. И накрая ще кажа нещо за България, изпято от великия Вясил Найденов: Сбогом, моя любов единствена/В моя живот/Към пропаст сякаш вървиш....
отговор Сигнализирай
Новини