BGONAIR Live

Майката на Валери с нова защита по Калушев: Можеха да се самоубият с медитация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
За протокола
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тая ш.унда колкото пъти си отвори човката,толкова по-дълбоко го набива на ППДБ. Размита се,че са изучавали и са подготвяли жертвоприносителни практики и от будизма,и от самураите,и от Стария завет, и от практиката на маите. Затова са се свирали по пещерите на маите в Юкатан. За протокола ще отбележим,че маите са принасяли в жертва деца на възраст 3-11 години.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Това е истинска медитатора и професор по будизъм и ламски доцент. Веднага да направи връзка с Каушев, веднага без хънта мънта и овъртанив. Тя е богатството на България, ще ни оправи. :)))))))))))
отговор Сигнализирай
33
Ми тя каза
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: BungarВзела е парите от мъжа си. Пък той ги има, щото е много предприемчив.... веднага след 1989.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
Тази откачена сектантка защо продължавате да я интервюирате?
отговор Сигнализирай
31
Луна
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Тази сега има своята 15 минутна слава да блесне с отклоненията си.
отговор Сигнализирай
30
Soli Invicto
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
О, Непобедимо Слънце! Всички сте под властта на императора на Слънцето! Исидор вокадор ретор дормидор! Поклонете се всички на знамето със Слънцето, на македонското знаме!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
този тип статии са част от облъчването с официалната версия на мвр и данс, затвърждаване на мнението, ясно е че тая е луда
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не може през фонтанелата да не се прави
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 2
Кукумицина и избива на тая от фонтанелата.
отговор Сигнализирай
26
Право в целта
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Абе то и на вожда Буда от ГЕРБ му се кланят и целуват ръка, ама още не са ги обявили за секта. Що за двоен стандарт!?
отговор Сигнализирай
Новини