BGONAIR Live

Главнокомандващият Йотова: Благодаря на армията ни, ще защитавам правата на всеки един от тях!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
да питам
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
някой виждал ли е йотова във военна униформа и въобще има ли такава
отговор Сигнализирай
14
Краставичар
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
13
Някога
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Имахме армия,сега е това нещо тук е подобие на армия.
отговор Сигнализирай
12
Василев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Вие сте в икономически и военен съюз селяни прости!Там всеки член има отговорности и функции, защото всички са солидарни и всеки помага на всеки с каквото може!И ние ще помогнем на Украйна да се отърве от лапите на кръвожадните кремълски сатрапи, които до този момент направиха най-кървавата война след ВСВ!Агент Линда Първати!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: ВасилевЕ ,*** твоята украйна няма партия тук Украинки тролей.Нещо бъркаш държавата.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: ПакТака ли казаха от просещата жълта мафия със златните тоалетни чинии :):)
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
абсолютен популизъм...българската армия отдавна е обслужващ персонал не на натовски войници ,а на американски такива...
отговор Сигнализирай
8
Гошо...Тъпото
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Всяка силна и...просперираща държава,има и боеспособна армия. Президента Йотова е надскочила много от експрезидентите по дух,патриотизъм и умения да води държавата и армията. За нас е чест,да изпълнява тези функции. Светъл празник на БА и на всички воини,действащи и от запаса. Бог да е с нас и Св. Георги да ни закриля!
отговор Сигнализирай
7
Василев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кой разпореди това безобразие, лидерът на най-голямата партия в парламента, да не се срещне с президента на консултации за съставяне на правителство
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
храним чужда армия в буквалния смисъл...американските войници се ширят в петзвезден лукс в "хилтън"същевременно българският войник брои стотинки в "кауфланд" с ваучер от 51 евро на месец!!!
отговор Сигнализирай
Новини