BGONAIR Live

В кадър: Водосвет, 20 салюта, войска по паветата и дебютът на F-16


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Маждрамуняк
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Саше, това на снимката-анонс са СУ-25! По наблюдателните ще забележат освен характерния контур, ДВАТА двигателя, разположени до тялото на самолета, отляво и отдясно. F-16 е с ЕДИН двигател и изглежда по-различно! Май пак лъжете нещо, а!?))) Аз F- 16 не видях на парада, само Су-тата прелетяха. Може пък да съм ги проспал!? Смех.
отговор Сигнализирай
25
Фен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Браво на армията и управляващите вдигнаха във въздуха самолети които са за музея.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 11
F-16 e най-модерния и най-добрия съвременен изтребител, но опорките на Митрофанова пречат на българския народ да го разбере това нещо.
отговор Сигнализирай
23
жалки говняри сте!
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Гледайте тук каква държава е имало някога на територията: - Военен парад по повод "13 века на България"- 1981 г.
отговор Сигнализирай
22
Тьотя Мутрафонова
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
НОВИТЕ ОПОРКИ1. Самолетите са морално остарели и стават само за музея на авиацията в Крумово.2. Ретро фърчилата са на мода. 3. С полета от САЩ до България половината ресурс на двигателите им е изчерпан.4. От хартия минахме на тенекия.5. F 16 могат да се използват само за парад или разходка на желаещите срещу заплащане.6. За Москвич чакахме десет години при Тошо, за F-16 пет години.7. Самолетите, който са докарали са втора употреба.8. Безбожно скъпа играчка, която и децата ни щ ...
отговор Сигнализирай
21
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
1. 3СВ 2. Смешки. Тази авиация изчезва през ПЪРВИЯ ден на война 3. Веднага Референдум ПОИМЕНЕН за Нато
отговор Сигнализирай
20
Курсист
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
До: Бл70вхГГении,прочети малко и после пиши глупави коментари. Блок 70 какво значи и как ще разпарчетоса руските бангии 5+++ поколение.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Колко е мощна Българската армия!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ами така и така сме се събрали ... Айде на разходака към Скопие! Хе хе хе хе! Ще бият те по улиците! Не ги заслужават, да ги имат тея улици!
отговор Сигнализирай
17
ДО ПРЕЗИДЕНТА
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Госпожо Йотов , преди малко изтече Интервю с генерал-лейтенант Явор Матеев . Той е в Брюксел и НАТО . Този човек каза че Огромна Част от БГ Армията в момента се намира в Чужбина . Ако е вярно върнете Войниците обратно , ако не е вярно върнете генерала Бай *** , в България .
отговор Сигнализирай
Новини