BGONAIR Live

В кадър: Водосвет, 20 салюта, войска по паветата и дебютът на F-16


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Светът се сблъска с най-сериозната енергийна криза в историята, Европейският комисар по енергетика
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Пашинян заяви, че Европа ще помогне на Армения да стане енергонезависима за сметка на слънцето
отговор Сигнализирай
14
Бл70вхГ
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Дебютът на F 16 Falcon е на 20-ти януари 1974-та.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
"Виждали ли сте парад във Франция и Испания да речем военен вие нямате представа" - виждали сме, виждали сме, нашите жалки паради са по-впечатляващи, даже има видео как се спъват пред триумфалната арка маршируващите
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
С нарочно оставена руска техника правим паради, деца. Тези и този който сега ще е премиер, трябва да ги овесимм по лампите, заради това че позволиха това. Предатели!
отговор Сигнализирай
11
ИЦО ХАЗАРТИС
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Поне някое МТЛБ- или БТР , не ви ли остана билгароси , да пуснете на плаца да видим как ръмжи двигателя, и чупи паветата пред Ал Нески ! :())
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: хи хи хи Ф-16чичка, страшно нгвс си, *** в най близката библиотека и прочети разчетите на родовете войска
отговор Сигнализирай
9
Голяма пародия
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Всичко в България е толкова жалко, че нямам думи. Какво пак трябва да се преструваме че всичко е наред ли вие Виждали ли сте парад във Франция и Испания да речем военен вие нямате представа ***. Парада ви е като улиците и пътищата като здравеопазването ви като продължителността на живот и така нататък и така
отговор Сигнализирай
8
читалище заря
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
купете най накрая апарат с автофокус на кьосето , че видимо е кьорав като къртица
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
шапкарите ни толко са се научили на безплатен обяд, че имаме на гергьовден въртолети боядисани с баданарката и небръснати и зле строени "гвардейци". по хуу да ги нямаше, а парите просто да ги беха изпили
отговор Сигнализирай
Новини