BGONAIR Live

Черешите тази година може да са в пъти по-евтини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
itso.t
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Може да са а може и да не са, аз череши не купувам защото си гледам овошки в двора на село.
отговор Сигнализирай
38
Не може всяка година
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
дюшеш! Понякога се налага да налапаш дръвцето и това е сега! Ако търгуваха с Русия можеха да изнесат годишната на цени от миналата година, ама пуста лакомия за в клуба на богатите!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименЗаради да вземат субсидий ,освен високите цени.
отговор Сигнализирай
36
Петко
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Даси ядът скъпите череши още един месец и по пътища,гори,планини села и паланки,ще е пълно с череши
отговор Сигнализирай
35
Кой е виновен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
за политиците-другите партии,оставили тежко наследство и разбити институции;за бизнеса-големите заплати за работещите и липса на работещи за без пари;за търговците-липса на производство,което да изкупуват на безценица;за производителите-ниските изкупни цени на спекулантите търговци;за бедния народ-управляващите,които са вторачени само в собственото си благоденствие.Нужно е буря-торнадо,което да измете по-горните(без народа,който ги търпи,но чака месия,а не се захваща сам за бъдешето си).
отговор Сигнализирай
34
itso.t
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Череши се купуват по селата - аз обикновенно паля колата, разхождам се около селата на Варна - кичево, Виница, гледам кой има череша в двора, звъня, питам може ли да си купя и за колко, обикновенно хората не искат много - едно евро за килограм, даже ме пускат да си бера и колкото платя - толкова.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Нали била унищожена от слани реколтата? На кого да вярваме. Явно земеделците не се радват на добра реколта, а разпитат на колата. Хем вземат субсидии, хем обезщетение, хем придават скъпо. На маймуни ни направиха. Миналата години черешите не бяха по джоба ни и не сме си взимали и за опитване. Сега се жалват, че щели да бъдат много евтини. Не ви ли е срам
отговор Сигнализирай
32
опълченец
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонименИ аз преди седмица гледах предаване в което показваха пораженията от минусовите температури, но само в определен район ли е било, та сега се пишат тези неща...
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нени трябват техните скъпи череши след месец ще е пълно с череши под път и над път без пари,където и да погледнеш е череши.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Свръх производство, на свръх високи цени. Ба си и икономическите глупости.
отговор Сигнализирай
Новини