BGONAIR Live

Черешите тази година може да са в пъти по-евтини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
razbira4
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
За първи път чувам за череши от парници. Много *** журналисти.
отговор Сигнализирай
8
селянин
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
Дежурният редактор го мързи да мисли и преписва статии от преди 15 дни. Няма ги вече черешите от миналата събота и неделя Спокойно няма да има свръх производство. Приготвяйте пак поне едни пет евро за кило в сезона
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
В клуба на богатите,ако не можете да си купите кило череши за сто евро,не разбирам защо въобще се мъчите да живеете.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 27 Не харесвам 0
Както спряхме да купуваме домати и краставици за по 5 евро , така ще спрем да купуваме череши
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Няма да се по 20лв а по 19,90 евро или как?
отговор Сигнализирай
4
ко стаа бе
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 0
ся последно , преди дни заявяваха че черешите са унищожени на 100 процента от студ и слана , на другия ден казаха на 50 процента , днес казват имало мноооого череши . та , кое вярно ?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Има ли още *** дето да купуват!? В Лондон миналата година бяха под 10 паунда.
отговор Сигнализирай
2
кутев
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 9
ето първата стъпка към прогреса и то още в първия ден след клетвата на другаря румен че ше мисли и работи за нас . днес цената на черешите в пъти по евтина утре на тоалетната хартия и така до падането на цената на агнешкото . празнувай народе !
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Колко да са евтини ?Миналото лято в Гърция бяха 2 евро , а в Румъния 2,5 евро
отговор Сигнализирай
Новини