BGONAIR Live

Черешите тази година може да са в пъти по-евтини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 0
Как така преди няколко дни гледах по телевизията едни хора, които казаха, че сланата е унищожила черешите и се отказват да ги отглеждат повече??
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Обичайте Путин и той ще ви достави евтин нефт и череши. Даже без пари.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Няма череши в оранжерии, но вече има системи за борба със слани - примерно само една перка раздвижва въздуха над 100 декара череши.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Черешите никога няма да поевтинеят. Те следват тренда на ипотечното банкиране и имотния балон - САМО НАГОРЕ.
отговор Сигнализирай
25
.
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Що може да са по-евтини? Да не би миналата година да са видели зор с продажбите?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
за първи път чувам, че има череши оранежрийно производство, май нацяло ни взеха за калинки......
отговор Сигнализирай
23
Купувач
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ни да има, ни да няма! Я, най-добре изкоренявайте градините и елате на работа в завода, щом е толкова непечалившо. Да внасят от чужбина, щом е по-евтино.
отговор Сигнализирай
22
Георги Илиев Митев
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Кой лъже, кой *** от журналисти и производители вече не се знае. Един път показват и по телевизиите говорят за измръзвания до сто процента в Кюстендилско,а днес пишете, че нямало никакви проблеми със студовете пак в същата област?! Явно лъжата е в основата на общуване след 10-ти Ноември на 1989 година. Затова Република България няма и до днес никаква демокрация и правосъдие. Невинни ги осъждат, виновните дори не ги и съдят. От това сме потърпевши само най-бедните и хората с нулеви доходи.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: Справедливчичка, допивай тая ракия и отивай при сив да сънуваш планова икономика, че ми писна от тебе
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 0
може, ама преди нема 48 часа писахте , че са измръзнали и некви текезесари искат помощ от държавата.
отговор Сигнализирай
Новини