BGONAIR Live

Черешите тази година може да са в пъти по-евтини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
няма логика кг.череши да струва повече от 0.5 евро
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Никой да не купува ,да си ги ядат алчните ***
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Преди 4 дни писахте друго...https://dnes.bg/a/1-bulgaria/720311-bez-kyustendilski-chereshi-i-tazi-prolet-studat-e-nanesal-ogromni-porazheniya
отговор Сигнализирай
16
Справедлив
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
В един разюзден фалшив свят основаващ се на пазар а не на плановост и нормираност във всяко едно отношение, няма как да има справедлив, достоен и щастлив живот!
отговор Сигнализирай
15
хахаха
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
сега чакаме зърнарите кво ше кажат
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Мрънкалниците пак недоволни, защото сметачните машинки в главите им не се сещат как да надуят до откат цените при обилна реколта. Преди 3-4 години решихме да отидем до Кюстендил за пресни и по-евтини череши. На шосето край градините застанали с касетките и продават килото на двойна цена спрямо София. А и легендата, че нашите били най-вкусните се оказа невярна - в Северна Гърция имат разкошни череши на доста по-ниски цени!
отговор Сигнализирай
13
Кон
преди 1 месец
Харесвам 24 Не харесвам 0
Нали преди 3 дена им бяха измръзнали и нямаше да има реколта? Кое от двете е лъжа?
отговор Сигнализирай
12
Прям
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Докато не се нормират и разходи и цени, няма да има и нормално производство и потребление.
отговор Сигнализирай
11
Баси кре тенски
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
надрасканата статия.ПЪРВО. И тази година имаше слани - миналата седмица, които повредиха доста от черешите. В Кюстендилско даже обявиха бедствено положение.ВТОРО. Парниците за череши не се отопляват, целта им е само да ги предпазят от слани. Това не са ти домати и краставици.***, мисиркииииии.
отговор Сигнализирай
10
Гого
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Тези някога ще бъдат ли доволни? Като измръзнат - проблем, като има много - ниска цена, пак проблем...угодията кога е?
отговор Сигнализирай
Новини