BGONAIR Live

ДБ: Първият тест за властта е новият ВСС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
С 21 депутата и нискочел лидер колко може да отстоява? Близо до нула/zero/.Генерал Радев нарита ДБ в ъгъла.Нискочелото момче трудно възприема,но е време да осъзнае,че трябва да намали децибелите.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Този ивайло "борисовпеевски" не разбра ли че е излишен? Да са прибира у Крушари и да взема мотиката. За политик не става.
отговор Сигнализирай
35
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
ДО 26 ТОНИ ТОВА Е ПЪЛНО ОВЛАДЯВАНЕ НА ДЪРЖАВАТА ОТ ЧЕРВЕНИТЕ ОЛИГАРСИ БКП МЕСИИ ТОВА Е ИКТИНСКА ДИКТАТУРА ВЕЧЕ НЕ НА ТЕЗИ ЕДНОЛИЧНИ ГОСПОДАРИ ТУК Е ДЕМОКРАЦИЯ
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Вие не може да ги тествате, само хората които са ги назначили там могат, както и вас. Разберете го най-сетне, българския народ ви е работодател и всичките ви действия трябва да са за доброто на хората, а не личното ви облагодетелстване. Ако пак всички тръгнат по старому хората ще ескалират и ще ви изгонят със сопи от НС. Кръв ще се лее ако пак пренебрегнете волята хората. 37 г. ви гледаме наглостта и алчността, която разби България, а хората живеят в бедност. Олигарсите всички свързани с ДС.
отговор Сигнализирай
33
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Тъпанчев с двата пръста чело все по - несъстоятелен и смешен :))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
32
Bob
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Айде пак глупостите на престъпниците от подмяната.. болна обсесия с този ВСС и овладяване на съдебната система.. жалки същества..
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 0
Тези направиха Конституцията на мармалад, от скута на Феномена
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Това ли е най -важното?
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Сега следват тестове за опозицията, а не на властта. Ще си проличи кой е за съдебна система подчинена на Борисов и Пеевски.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: Toni IvanovИ ако и те са протежета на Славун ти би ли подкрепил ?
отговор Сигнализирай
Новини