BGONAIR Live

ДБ: Първият тест за властта е новият ВСС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Както обикновено да България мислят само за себе си не ги интересуват ще цените в магазините Кауфланд т маркет била и лидал са високи и хората нямам възможност да си купят продукти.Щом да България мислят само за себе си ще загубят президентските избори и кметските избори щото на нас българите ни писна от егоистични политици като този на снимката които мислят само за себе не за нас българския народ
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Както обикновено да България мислят само за себе си въобще не ги интересуват ще цените в Кауфланд била лидал и т маркет са космически и хората нямат възможност да си ги купят.Тези от Да България щом мислят само за себе си ще загубят не само президентските избори но и кметските избори защото на нас българския ни писна от егоистични политици като този на снимката които мислят само за себе си
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Какво да ги готви,вижте само как този *** който е бил секретар във ВСС ,сега вече е министър-с една дума и той е част от тях,а излъганите българи чакат ,,ПРОМЯНА,,да ама ,,НЕ,,
отговор Сигнализирай
44
Съвет
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Каквито сте шмекери-измамници, чакайте да видите, как другаря Радев ще ви сготви на бавен огън, после ще ви сдъвче и ще ви изплюе в кошчето с отпадъци
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
42
СМЕХ
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Подмяната на. Приоритетите в НС, пречат определено на ПБ да работи нормално!
отговор Сигнализирай
41
АМАН ОТ ТАПИЗМИ...
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
И.....ЗА ЦЕНИТЕ В МАГАЗИНИТЕ ЛИ Е ВИНОВЕН ВСС....ХАХАХА.....А, СИГУРНО И ЗА РАЗДУТАТА АДМИНИСТРАЦИЯ!!!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тези големи играчи от т.н. НС Радев май ги занули. Евала
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Този май е най изостаналия от цялата ферма на НС
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Няма новини! За първи път от десетилетия е тихо! Слушам музика .Рай!
отговор Сигнализирай
Новини