BGONAIR Live

CAC зaвиши c oщe 100 000 лeвa oбeзщeтeниeтo нa Πлaмeн Узyнoв зa нeзaĸoннo oбвинeниe


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Бай Танас
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
И тия почнаха да се подмазват на Радев. Да не вземе да им спре бонусите! Че как се живее с една заплата, ако ще и да е съдийска
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Пореден случай на абсолютно неграмотен прокурор повдигнал обвинение за което ще плащаме ние хората крайно време е всеки нескопосан *** да плаща за невежеството си
отговор Сигнализирай
25
4
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Няма такава държава вместо да го тикнат в затвора ще го направят милионер
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
И се чудят, защо имаше масивна подкрепа за Радев. Извинявам се, ама нападнахте президентската институция. На България и писна ...
отговор Сигнализирай
23
Старчо - сарача
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
пламен хитлера се измъкна.
отговор Сигнализирай
22
Добро начало хмм
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Узунов, дето се снима преоблечен като Хитлер с вдигната за хитлеристки поздрав ръка и дето го снимаха тайно в едно празно кафене, да получава плик от митничар? Радев реабилитира всичките престъпления на своята олигархия.
отговор Сигнализирай
21
И после
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Държавата ни в дефицит,ми от некадърни осъдени прокурори,които не плащат от техният си джоб,а от държавни пари ,ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ НЕКА ГРЕШКИТЕ СИ ДА ПЛАЩАТ ТЕ!!!ЗА МИНАЛАТА ГОДИНА ДЪРЖАВАТА Е ЗАГУБИЛА НАД 800 МЛН. ЛЕВА ОТ НЕКАДЪРНОСТТА ИМ,А Е СПЕЧЕЛИЛА МАЛКО НАД 50 МЛН,СМЯТАЙ КОЛКО Е ЗЛЕ СЪДЕБНАТА НИ СИСТЕМА ИНЪЧЕ КОКОШКАРИТЕ ГИ СЪДЯТ ДО ДУПКА???
отговор Сигнализирай
20
Гост
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
По делото за "престъпния сговор" Узунов и Бобоков два пъти осъдиха прокуратурата за "нищоправене" от над 2 години по повдигнатото обвинение.........това е точно определение за сегашната прокуратура. най лесното е да повдигнеш обвинение по поръчка на някой си. но е трудно да събереш доказуеми доказателства............и сега най важния въпрос от кой джоб ще излязат тия пари като обещетение. явно не от джоба на несвършилите нищо прокурори техните заплати си вървят.тия пари от фонд заплата
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
в тази държава виновни са само хората с фас трева в джоба или положителен тест, разсипват ги, жалко че не разсиват така олигарси, крадци, дилъри, убийци
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
нямало пари в държавата, теглят нови заеми, а тези си раздават обезщетения като за последно, ще има да ни глобяват че дишаме, за да напълнят хазната
отговор Сигнализирай
Новини