BGONAIR Live

На първо четене: Глоба до 10% от оборота за монополисти с прекомерно високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
t.e. нещо което не се спазвало до сега, няма да се спазва и напред. Магазините не успяха да увеличат цените, но услугите масово вече са двойни !
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Kakвo знaчu go 10%, тo 0,1%, 0,001% u 0,00000001% cъщo ca go 10% ?
отговор Сигнализирай
86
Възмутен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Кога ще подхваните и цените на услугите? Фризьорски, авторемонтни( смяна на гуми 30 евро/бр.) ремонтни строителни, стоматологични(min 200 евро за кариесче), лекари специалисти ,а те почти всички с благословията на БЛС работят частно без направление от НЗОК min 40 eвро, и т.н. печалбари...!
отговор Сигнализирай
85
Българин
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Не виждам как ще се справите с магазините в малките населени места? Там зареждането на стока става от прекупвачи 2-3 ръка. Всеки по веригата си сложил печалбата си и накрая търговеца и за клиента цената става 60-70% по скъпа! През скапаният социализъм имаше ОПСО (окръжна пласментно снабдителна организация) от която всички магазини зареждаха стока, всякаква. Нямаше веригата прекупвачи!
отговор Сигнализирай
84
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
ЯВОР ГЕЧЕВ КОМУНИСТА ЛИ ЩЕ ДАПОВЯДА НА ЦЕНИТЕ ИЛИ ЩЕ ХОДИ ДА ТОРМОЗИ БИЗНЕСА И П.ОИЗВОДИТЕРИТЕ АЗ ТАКА ГОЭРАЗБИРАМ ТОРМОЗ НАД ПРОИЗВОДИТЕЛИ МАГАЗИНИ БИЗНЕС КОМУНИСТИ ВЪН
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
10 % , щели да налагат глоби ? Отсега залагам , че няма да има нито един глобен !
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
За заплатите има резон. Това е цената на която някой продава труда си нали? Значи ако тоя някой иска прекалено висока цена за труда си ( гледай милюцинери, чиновници) той трябва да бъде навестен от КЗК и санкциониран жестоко!
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
За заплатите няма ли да има глоби? Аз мисля, че имаме прекалено високи заплати. Особено в държавната администрация. Предлагам всички заплати над пределно допустимите ( които аз ще определя) да бъдат иззети, а получателите им санкционирани с 10% от брутния доход.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Га влезнеш в Еврозоната пък нямаш приключена елементарна годишна процедура като Държавен Бюджет и липсва политическа стабилност, 'како си мислиш ще се случи, та да обясняваме с наклона на географията националната си тъпотия и, че само външни фактори са ни причината.То малко по-мъдри предшественици са го казали добре: "с п****ръдня боя не става"
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Държавата най добре да забрани на купувачите да купуват стоки над определена цена. Така всичко ще си дойде на мястото. Като отида в ресторанта и ми поискат 100 евро за сметката, аз ще им покажа среден пръст и ще им кажа, че КЗК не ми дава да им платя повече от 20 еврака. Да се оправят ;)
отговор Сигнализирай
Новини