BGONAIR Live

На първо четене: Глоба до 10% от оборота за монополисти с прекомерно високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
123
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Високите глоби просто ще увеличат рушвета
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
тук говорим за храни, не за обувки или гребени. Храни и лекарства са стоки от първа необходимост. И не е никакъв проблем да има лимит на надценките. Като не ти харесва, продавай телевизори!
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Всеки " търгаш", "спекуланти" или *** амбулантен търговец поема някакъв риск купувайки и продавайки нещо. Никой не може да му забрани да калкулира неговата цена. Ако сметките/ калкулациите му са грешни/ извън пазара, просто фалира.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Викаш гръцките домати ще ги върнеш в Гърция да ги продадеш?
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Какво означава прекомерно високи цени? Всичко е с прекомерно високи цени. Кой решава кое колко е прекомерно поскъпнало? Крал Радев ли?
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Значи за търсене и предлагане може да говори, за търг аши и спекуланти не може! Най-малко проверка на имуществото отговаря ли на платените данъци, печални и т, н, Като искаш после продавай доматите и в Турция.
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 65: Тези изредените не издават касови бележки, надценките са най-малкия проблем.
отговор Сигнализирай
61
Глобите
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Глупости са това. Монополистите - големите монополисти /веригите просто ще калкулират глобите в цената, така че глобите пак ние ще ги плащаме.
отговор Сигнализирай
60
Пит
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Значи ще има допълнително чиновници, за да правят тези проверки.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Само да не забравите гумаджиите , че въртенето зимни-летни стана златно . Да погледнат и зъболекари и всико около тях , че се самозабравиха .За всякакви майстори , фризьори , козметици , даже няма да коментирам , аз и с дълга коса мога да ходя .
отговор Сигнализирай
Новини