BGONAIR Live

На първо четене: Глоба до 10% от оборота за монополисти с прекомерно високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
и ние ги наблюдаваме. Голям праз! Търговците не се плашат.
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
До 9 август я камилата, я камиларя. Те ще вдигнат 5 пъти цените до 9 август. Вас ще чакат да ги наблюдавате. Ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха То и ние ги наблюдаваме. Голям праз! Търговците не се плащат.
отговор Сигнализирай
76
САМО НЕ РАЗБРАХ....
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
.....КАКВО ОПРЕДЕЛЯ ПОНЯТИЕТО ,"ВИСОКА ЦЕНА"......АКО НЕ МОЖЕ ДА СЕ, "ОПРЕДЕЛИ"---- В ХАГА ЩЕ ВИ ГО " ОПРЕДЕЛЯТ....!
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Не е все тая. все тая е за този, който иска да прави каквото си иска. Когато има ясни правила и контрол, всичко става. Проблемът е, че никой не упражнява контрол - от вноса, до крайния потребител. Кой внася, какво внася, какво декларира след това, фактури, надценки, печалби.... Сигурен съм, че основният документ е някаква хвърчаща складова/стокова разписка. След това, какво се фактурира, никой не знае.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Веригата на доставки е вече нещо различно. Там може да има регулация и то ПАК не с цени и надценки, а с улесняване на достъп и съкращаване на веригата
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
*** гадния дебелак комунист
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Дали са храни, услуги или друго е все тая. Намесата в пазара води до дефицити или свръхпредлагане
отговор Сигнализирай
71
ами
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Проблема за високите цени не е само във веригите,а пътя от производителя до тях,т.е. т.нар. прекупвачи и стокови борси. Те как ще бъдат контролирани,ще имат ли кзк кзп права да им казват една стока ако си я купил за 1 евро нямаш право да я препродаваш за 2-2,5 евро, защото си мисля че една не малка част от крайната висока цена идва именно от тези две нива.....
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
БКП се завръща, скоро мизерията идва.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
На мен акциите на Епъл ми се струват на доста прекомерно висока цена. Да вземат КЗК да навестят Илон и да му шибнат едни 10% от оборота , че неговата майкяяя!
отговор Сигнализирай
Новини