BGONAIR Live

На първо четене: Глоба до 10% от оборота за монополисти с прекомерно високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен 16. Тока скочи малко по-отдавна. И ако тока ти е основния харч, да ти таковатананканана продукта.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: столичан 14. Тотално си омешъл глъвътъ. Какви нови кредити? Да не би държавата да прави внос?
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Да видим дали има логика . Тока ни сурвака с двойни сметки , горивото скочи . Е , като ми е двоен тока , колко да повиша продукта ?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен 13. Когато стане тройна вече ще глобяват. Сега двойна е заварено положение :))) Наистина ли смятате, че ще има контрол ?
отговор Сигнализирай
14
столичан
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Вносът си е нормален, но е малко за да нахрани столичаните, затова цените са високи. Отделно, че всичко го плащаме с огромни нови кредити, и това не е завинаги. Високи заплати, малко стоки, производство почти няма, само администрация и управление и раздавани пари по европроекти ...
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Дали ще глобят курорт Албена , за това , че таксата на бариерат стана двойна .Каквото беше в лева , стана в евро .
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Роблемът на нулево четене е, че не е обяснено откога се смятат цените за високи - преди или селд увеличението?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: столичан 8. Тоест вноса е на една цена, но защото не произвеждаме внос трябва да е висока ?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
И кои са двата гласа гласували против? Монополисти?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонимен 7, Е какво чак пък толкова купуваш? И нали нямало пари през социализма? Значи си крал.
отговор Сигнализирай
Новини