BGONAIR Live

На първо четене: Глоба до 10% от оборота за монополисти с прекомерно високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
дедо ви
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
и коя е прекомерно висока цена ?! щото за мен всичко над 1евро примерно е висока цена а за тоя на снимката едвали има прекомерно висока цена . как ше се определя ? ако на едно место доматите са 5 евро а на друго 4 евро делено на две става 4,50 , това ли няма да е прекомерно висока цена :) абе тия сериозно ли ??? а и като знаем че не на всякъде се издава касов бон а фактура от производител или борса за покупка на стока най вероятно не е реална (почти сигурно) дали ги бъркат тия 10% глоба ?
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Като ми сложете пределни цени, ще изнесат стоката навън и ще я продам, където е по изгодно. Тук ще има дефицит
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: СТРАНДЖАТАТака ли каза укросралджата :):)
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Щом на лекарствата има пределни продажни цени, значи и на храните може да има! Те затова сложиха пределни цени на лекарствата, защото всяка аптека си слагаше каквато цена иска. Айде стига с тоя локум за търсене и предлагане!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен42фПоредното украинско куку
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: ЗозоТака ли каза Зозо-укропумозо :):)
отговор Сигнализирай
42
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 36. Никой не може да ми забрани да си сложа каквато искам надценка! Ако стоката се купува, значи цената си струва. Ако е висока или стоката е некачествена, няма да се купува и аз губя. Толкова е просто.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Щом са високи цените не купувайте и ще станат ниски! Ама гледам ресторанти пълни, Кауфланд и и лидъли и те...значи всичко е наред.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
и това ли измислиха хаха
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Срещу модела Пеевски може да говори само акд. Денков и ген.Атанасов. Останалите почти се доближават до този легендарен Модел
отговор Сигнализирай
Новини