BGONAIR Live

Костадинов: Мерките за намаляване на цените са три, но кабинетът "Радев" няма да ги предприеме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
и това пеевско *** не го е срам да дрънчи... 1. ние лев нямаме откакто сме в борд, имахме слама, все тая. 2. въглеродните квоти не вдигат толкова цената на тока. 3. ние и сега търгуваме с Русия, но чрез посредници и руснаците не са луди да си губят бонуса, уж санкционирани. 4. мерките предложени от ПБ не са таван и контролирани цени, а ако се установят необосновано завишени цени т.е. спекула, картел и т.н. да се санкционират търговците. ама от кюнец от Максуда какво можеш да очакваш...
отговор Сигнализирай
38
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе на тоя г*з ако не му изнася в България, що не вземе да ходи в руснята и да се ожени за ***?
отговор Сигнализирай
37
До38
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Анализ ДДС аз му казвам ДДК- данък добавена кражба, акцизи спасителни данъци и зелени идиотийки е същата работа, измислени данъци за кражба от народите, тва е понеже държавите в ЕС нямат нищо, голи кат морков, всичко са дали в частни ръце а частниците си спретнаха къртели и корпорации и крият яко данъци и си измислиха крадливите данъци да оцеляват еврастите, ама тва яко ни вдига цените.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Мерките не са три а е една, нагъзване на Русия.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Цените от Русия не зависят от санкции, те са световни цени и се ориентират по борсите. Освен това в Русия рафинериите и пристанищата са по украински обстрел и ембарго, постепенно ще изгорят и няма да имат износ.
отговор Сигнализирай
34
до Майора
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
И какво като сме в ЕС и Еврозоната? Дай да ходим с по една препаска, зимата да се топлим с дърва и слама, заради цените на тока и да мрем от глад заради цените на всичко останало. Айде, нема нужда! Искам нормален живот, а не разни модерни партийни секретари да ме оставят гол и бос, заради мечтите им за вятърна енергия и разгром на Русия.
отговор Сигнализирай
33
Анализ
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
ДДС е най голямата измама!
отговор Сигнализирай
32
Майора
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Копейкин , стига с твоите измислени неща!Яно още не си разбрал че България е в ЕС и Еврозоната , а не. Евразия и при Русия и затова се спазват санкциите! И стига лъжи за еврото , благодарение на него имаме пи ниска инфлация отколкото в страните неприели го!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
ЩОМ ПРЕКУПВАЧ МОЖЕ ДА ТИ ДОЙДЕ И ДА ТИ КАЖЕ ТОВА ТИ Е ЦЕНАТА НА ПРОДУКЦИЯТА ТИ, КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА ИЗВЪРЛЯЙ ВСИЧКО, ЗАЩО ДЪРЖАВАТА НЕ МОЖЕ ДА КАЖЕ НА ТЪРГОВЦИТЕ ЩЕ ПРОДАВАТЕ НА НОРМАТИВНО МАКСИМАЛНИ ЦЕНИ.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен 32Поредното украинско куку
отговор Сигнализирай
Новини