BGONAIR Live

Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Абориген
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Оставки кога ?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 11
В НРБ милицията не би допуснала това и не им беше нужно да са въоръжени с автомати!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 8
До: Реалист "От утре полицаите в София да са въоръжени с автомати, като в Израел!" - абе про'с'так уро'д'лив, не е ли по-добре да е спокойно и да не се налага никой да ходи с автомат по улиците, като в уро'д'ливата държава израел.
отговор Сигнализирай
10
Сержант
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 16
Откакто дойде РУНДЯЕВЩИНАТА отпреди 2 месеца - черна прокоба - ДЕН НЯМА без убийства, побоища, брутални катастрофи, премазани, ранени, дрогирани, пожарища, заклани, хвърлени деца от балкони...АД!!!ДАЛИ НЕ Е ЗНАК СВИШЕ ТОВА, ОТГОРЕ...БОЖЕ???
отговор Сигнализирай
9
ЕВРОАТЛАНТИК
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 12
Бог да прости нашия петрохански брат
отговор Сигнализирай
8
Христо Христов
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 14
циала софия всички до един са мрасни фашисти и обиици в това ппдблгбт и посолството козяк преварнаха столицата на България то там не е България там истински балгари ниама истинските балгари сме по малките градове кадето няма фашизам и лгбт кадето вярваме в традиционите цености и Русия обичам балгарите Русия и България ане фашизма
отговор Сигнализирай
7
Ясновидец
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
На по-добро място е. И не само защото всяко място е по-добро от тук. Наистина е на по-добро място. ...Като гледам снимката обаче, не му се е живеело. Приятелите му да се замислят!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 38 Не харесвам 0
Не е паднал, а е бутнат! Функционално неграмотни ми$$ирки!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 42 Не харесвам 0
Бог да го прости момчето! Не е ПАДНАЛ, а е ХВЪРЛЕН!!!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 29 Не харесвам 1
Да убиеш някого за 80 лева, посред бял ден, в центъра на града... Дивашка работа.
отговор Сигнализирай
Новини