BGONAIR Live

Алибегов гневен: Целенасочено се показват снимки на празни плажове и касови бележки с високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Защо се гневи Алигбегов като документално му доказват какво е положението по морето със снимки и касови бележки.
отговор Сигнализирай
58
badabum
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тоя Алибег не мога да го разбера: първо реве, че трябва държавни помощни, защото няма хора в ресторантите, сега пък обяснява, че ръст имало....
отговор Сигнализирай
57
уха
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Няма ли кой да го нахибе тоя гагаузин? Все фжобът му празен. Ами дасй те му синекура 200 евро и го накарайте всеки ден с тия пари да храни семейството си на ресторант. Щото било за хората. Във Франция и Италия средната класа няма проблем да се храни на ресторант. Ама у нас и над средната класа няма да и стигне вътъка да прави така. Бой и да се оскубе фамизната му фризура. А може и да го нахибете по асковси. Може и със сръбска музика за съспенс.
отговор Сигнализирай
56
Гуфу
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Дева и скапаните хотелиери и ресторантьори. Не разбраха, че българина не се оплаква защото е скъпо а защото за тези пари получава едно нищо. Скапано обслужване, лоша храна, лоша хигиена. Идобщоне е по евтино в Гърция, Итялия, Испания но там срещу парите получаваш внимание и качество. Спрете да гледате на клиентите като на ходещи портфейли.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 13
До: анонимен50-7 евро рибена чорба. Е аз в София давам по 15 евро за 1 водка.сложи го по две. Добави колите и бакшиш. Не мисля, че ти е била скъпа.скръндза си.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Алибегов звучи като злобно куче което само лае през медиите. Така нови клиенти не си привличат. Само ни отвръщава от излизания по заведения.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 0
Айдее, пак му виновна държавата и иска помощ от нея. Ми като се предлага калпава продукт е редно да не се пазарува.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Алибег, колко е салатката при теб? А кафенето??
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Щом още сега имате туристи и сте доволни, да не съм чул наесен да се оплаквате и да искате намаляване на ДДС-то
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Абе на мен съвсем целенасочено ми взеха 7 евро за най-обикновена рибена супа, така че али бегай, п**ерухо!
отговор Сигнализирай
Новини