BGONAIR Live

Алибегов гневен: Целенасочено се показват снимки на празни плажове и касови бележки с високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
от село
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
На есен няма да реват алибегчетата ,а ще се снишкат и таят като пр......в *** от печалбата .Напролет пак ще завият на умряло ,но като има патки за скубане така ще бъде ..
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ся, ако очаквате Многомилионните бетонади дето настроиха да се напълнят с балъци , лоша ,но скъпа храна , лошо обслужване , всякви измами - Нема бе ! На всичко отгоре до 15 юли морето е студено , Е,колко германски баби ще излъжеш ,ми те измреааа, а младите четът ,обменят инфо ,не кълвът лесно. До еврото поне им беше евтино ,та се напиваха с ментета по кръчмета
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Щом непрекъснато реват, значи има нещо гнило по морето.
отговор Сигнализирай
46
Абе
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 14
глупости редите тука. Има хубави хотели 5 звезди, ол инклузив, ърва линия за около 2000 евро. Ако не може да отделите една заплата от 2000 евро, за да отидете на море за седмица по-добре заминавайте на село да поливате градината. Пак ще си починете и ще се върнете към природата. П.П. Как някой пише че не стъпвал 20 г. на Черно море, но знае какви са условията в определен хотел или плаж? А ако седне човек да търси кусури то аз миналата година за Закинтос два часа ще пиша.
отговор Сигнализирай
45
ади бега
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
и сам не си верва
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
АЛИБЕГАТА ПАК ЗАХАПА ГЕГАТА!!!...
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
На тоя етап и безплатно да стане няма да йм стъпя. От 15 години са ни други навиците, а именно нищо общо с нашето черноморие. Каквото и да правят мутрите всичко свърши, връщане назад няма, от година на година по зле ще става за тях и ще зачестяват стрелбите и колянето.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ричард Алибегов не е баш българин, че да вика ние българите, ама то на цялата останала свинщина това да му е проблема.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
Мръсни плажове, мазут, брутални цени, чеченци, нашенски аборигени като тоя от снимката и за финал guapuя със сметка за преглед 500 еврака. Кеф баце, заведи децата, добре ще се изкарате.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 0
Да фалират, или да намалят цените алчни кръчмари!
отговор Сигнализирай
Новини