BGONAIR Live

По-висок данък за второ жилище е несправедливо, в Европа не съществува


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: трябва справедливост/30 "Всеки знае защо най-добрите за живеене държави са тези" - имаше такива държави допреди урсулата....
отговор Сигнализирай
31
трябва справедливост
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ох горките те ! На 25 започнал работа добри връзки го пратили във общината партията го препоръчала за заемане на много,, освоителна,, позиция и той така усвоявал,разпределял , узаконявал ,сменял статути .преразпределял от сутрин до вечер че накрая изкарал пари за децата внуците и техните внуци...И сега нчкакви комунисти ще им търсят от къде им са парите и ще ги притесняват,те със такъв труд и знания и колко мъка си спестяваха от залъка ....
отговор Сигнализирай
30
трябва справедливост
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Всеки знае защо най-добрите за живеене държави са тези където не се става милионер за два дена ,а и трябва да платиш на държавата за това че ти е позволила да станеш милионер тези държави са богати образование ,здравеопазване детски градини пътища и всичко обществено е на светлинни години от тукашния батак ! Тукашните новобогаташи искат да окрадат каквото могат и да живеят във собствен свят другите кучета ги яли те имат пари и си плащат не им трябва социална и данъчна държава
отговор Сигнализирай
29
Toni Ivanov
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
До # 24 До Олег.Този мач сме го играли по времето на Тодор Живков. Хората се принудиха да се развеждат,за да има всеки по отделно едно основно жилище. Пак ли ще развеждаме хората???
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Трябват пари за Боташ -милионче всеки ден
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: До Олег/23 "У нас, за да не ти отнемат или обезценят спестяванията, които цял живот си правил работейки и късайки от залъка си, влагаш събрните парички в недвижим имот" - а "на Запад" нямат пари за втори имот. Но де беден и неграмоген, но за сметка на това злобен и завистлив про'с'так като теб да го вдене?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
А тези, които имат няколко жилища в Гърция? Няма ли да им ги вземе комуниста Румборак?
отговор Сигнализирай
25
трябва справедливост
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Човека крал ,крал крал купил 3-апартамента на 40 г внесъл и по 200 000 лв на жената ,на едното дете. на другото дете ,на тъщата на тъста ,на майка си ,на баща си и на тях взел по 2 апартамента ,после ще ги обяви наследствени... да има и честни хора да има спечелили , ама па какво крадене падна,... е тези сега не дават да се вдигат ни данъци ни нищо --тоя няма какво да го питатате то е ясно какво ще каже !
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: До 10/17 "Кои са тези старци, които "пазаруват апартаменти на купчини"?" - има такива дет не ги виждаш, защото не слизат от самолетите.
отговор Сигнализирай
23
До Олег
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
У нас, за да не ти отнемат или обезценят спестяванията, които цял живот си правил работейки и късайки от залъка си, влагаш събрните парички в недвижим имот.Има смисъл да те сурвакат с данъци, ако го държиш празен или ако го отдаваш под наем. Но тези данъци трябва да са разумни, а не разорителни. Онези, които дърпат конците на нашите управляващи са решили да ни изнудят да си продадем второто жилище и да вложим парите в банка или в акции.Така най-лесно ще ги присвоят, разработени начини има много
отговор Сигнализирай
Новини