BGONAIR Live

КНСБ: Ще има реакция, ако държавните служители ще плащат осигуровки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Гневен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 9
Ти от кол центъра защо не станеш полицай или военнослужещ,щом толкова ти е напрегнато.Нали там уж са "търтеи" и нищо не правят? Не смееш нали,под пагон не искаш,Тогава духай супата.
отговор Сигнализирай
35
Абе
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: Камен- Е що се мъчиш така в тоя кол център. Да се наречеш бяла якичка? Миналия месец ми се запуши канала в банята. Дойдоха две момчета с машинка. За 10-15 мин. взеха 600 евро и дим да ги няма. Разбира се касов бон няма. Пробвай и с лепенето на плочки или електричарството. Много има да разказвам. Това и във връзка как частниците си плащали осигуровките и върху колко си плащат ДОД.
отговор Сигнализирай
34
До 33
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
И как ще стачкуваш, като веднага ти бият шута?
отговор Сигнализирай
33
До 28
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Не стачкувате,защото сте страхливи да не си загубите раб.място.Я стачкувайте всички работници на 100% та тогава може да спечелите.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: 25, като човек който е работил заплати на цитираните служби, ще кажа, че когато си на разположение по график, има няма авария получаваш доплащане към заплатата, по тарифа, а ако по време на разположението има авария, получаваш и извънреден труд, съгласно кодекса
отговор Сигнализирай
31
Реалист
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Който не си храни собствената армия ще храни чужда.Няма такава злоба и завист другаде,само в България я има.В белите държави си уважават армията и полицията и се респектират от тези институции, а у нас са подложени на обиди и неуважение.
отговор Сигнализирай
30
Камен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ама елате да работите в кол център. Имаш право на 2 почивки по 3 минути за тоалетна, ако ги надвишиш с 2 секунди ти се включва мениджър и иска да пишеш обяснения защо крадеш от времето на компанията и какво толкова си правил в тоалетната. Имаш таргет, който да постигнеш, като не стигнеш те привикват в стаичката да пишеш обяснения и да направиш план как ще си постигаш таргета. Всеки ден ти се сменя смяната и почивния ден. Не знаеш следващата седмица дали няма да работиш от 5 до 2 през нощта.
отговор Сигнализирай
29
Thug life
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
До 25 , а ЖП работниците как са бе ***?Нали при авария трябва да си до час на място, а нито категория ти дават нито осигуровки ти плащат.Също се рязписваш за втора работа.Хайде стига търтеи нанхранилка
отговор Сигнализирай
28
До 25
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
И да добавя, ме в частния бизнес няма синдикати и стачки. Отивай да стачкуваш и веднага те уволняват и ти бият шута като им дължиш една заплата бруто.
отговор Сигнализирай
27
До 25
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Само да ти кажа, че в частния бизнес също си на разположение 24/7 ако шефът ти има нужда от доклад, анализ или нещо друго за след 2 часа или за понеделник 7 сутринта като ти звънне за това в събота в 17 часа. В частния бизнес в трудовия ти договор също ти забраняват да работиш на втора работа.
отговор Сигнализирай
Новини