BGONAIR Live

КНСБ: Ще има реакция, ако държавните служители ще плащат осигуровки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
баба Пена
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Следващата година ще си платя даъниците на 20 декември за да няма пари в държавата и да няма какво да разДават на чиновниците.
отговор Сигнализирай
15
баба Пена
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 5
То затова хората не искат данъци да плащат защото не искат с тея пари да хранят 600 000 хрантутници, баби, лелки, стринки, братчеди и братчедки, чинки, минки и прочие трътей неземни. Резачка трябва яка
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
А това КНСБ защо е.И там се заплаща процент, и каква е ползата.Поне за 25 години не разбрах.
отговор Сигнализирай
13
баба Пена
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
И осигуовки ще плащат и пенсионерите ще махнат, ще започнат да бачкат тея трътей неземни
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
Рязане, това е истината. Няма как да има безплатна манджа, дрехи, градски транспорт, 20 брутни при пенсиониране, осигуровки, почивни бази и ред глезотии.
отговор Сигнализирай
11
4321
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
До: Ельоменат - Направих го отдавна и адвокатската ми практика е доста добра. назначих и млади служители. Поддържам контакти и с бившите колеги. Помагаме си. Ти какво мислиш, че като напуснат квалифицирани инженери, икономисти и юристи ще берат кукуруз като теб? Няма да стане. А на старите колеги препоръчвам парите, които ще им вземе държавата да си ги съберат по друг начин или поне да откраднат от служебното време за лична работа и протакат преписките колкото могат. А като дойдат избори .....
отговор Сигнализирай
10
(-_-)
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Що за преливане от пусто в празно е това??
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 11
часника и на мен не плаща клас и прослужено, след 12 часа и аз не мога да работя друго но пък за мсетка на това и аз и работодатела снасяме в хазната, а онези са само и единствено консуматори
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Значи тая пародия на държава, за нещо което не работи му плащаш да живее на социал, а за тези които градят държавата с яко бач и къртпвски труд и де факто РАБОТЯТ им се пада най-дивия и неурегулиран капитализъм. ДГД. 2 милиона българи гласуваха вече, пермаментно да не се занимават с тая пумия и тези пумияpu
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 6
КНСБ да се самозакрият. Мързеливи търтеи. Частника го стрижат кат овца, най-раздутите и неефективни държавни структури някой друг да им плаща, да си стоят на ***.
отговор Сигнализирай
Новини