BGONAIR Live

Бюджет 2026 година: По-скъпи винетки, вдигане на осигурителни прагове, инфлация 3,6%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Нов бард*к със стари
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
Буров още го е казал че едно правителство се изхабява за 2г., тези с пълно мнозинство още в първата си 1/2 година са изхабени. Старата песен на нов глас, държавните гласоподаватели, а.к.а, администрация, не се пипат, но вдигане на максималния осигурителен доход за единствената група хора която си декларира и плаща реалните доходи. Още повече дългове за покриване на дефицит. Слагат лимит на заплатите на 1000 души, буквално капка в морето. Разбирам, тежко наследство, но в този бюджет няма реформи
отговор Сигнализирай
70
Пешо с велосипеда
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Олигарсите спонсор на Радев. Как ще се бори срещу тях ? Ще им угажда всячески. Докато не удари СИВАТА ИКОНОМИКА..ще затъваме все повече...по природа сме си аидуци...
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 20 Не харесвам 6
Прогресивното ограбване на народа започва! Но това е цената за проявеното на 19 април политическо слабоумие от страна на преобладаващата част от гласувалите. Честит прогресивен регрес!
отговор Сигнализирай
68
дсдса
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 5
Нищо, важното е, че спряхме помщта за Украйна. Нищо, че такава нямаше така и така....и изгонихме самолетите на оранжевия. Нищо, че те така и така си тръгват.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
А трябва намаляване на ДДС до 10% за всички, премахване на акцизите и съкращение на разходите.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 4 часа
Харесвам 19 Не харесвам 1
Всяка година ще дърпат по 6-7 милиарда евро нов дълг. Голямо крадене ще е.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
ама намаленото ДДС на хотелиерите оставяте нали ? ЦИРКАДЖИИ!
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тоя есента ще си ходи на село Труд
отговор Сигнализирай
63
А колко по лесно
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
би било да се вземат заграбените пари от БСП, ДПС, ГЕРБ и на царя да му се спретне една национализация ама по лесно е да се дои народа. Но какво да се прави като ДС е на власт.
отговор Сигнализирай
62
Реалист
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 9
Трудно се оправят бакиите на крадливите мутри,но щом престпниците негодуват значи кабинета е на прав път.
отговор Сигнализирай
Новини