BGONAIR Live

30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Тия смирки
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
От ДНЕС, пак ограничиха гласуването! Еми по- добре го махнете, като ПИК. Там пишат и хулят и обиждат, ама като не можед да отговориш, каква е файдата. Нали, би трябвало, да има обратна аръзка, а не еднопосочна резба!
отговор Сигнализирай
70
до №59
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Въпроса не е в сумата за винетка, а какво получаваш отсреща - а какво получаваш -разбити и опасни пътища, нула инфраструктура, нула ремонти и поддръжка. Но шефовете в АПИ си пишат десетки хиляди евро бонуси всяка година за добре свършена работа. Ако това според техните критерии е добре свършена работа заслужаваща такива бонуси, то не ми се мисли какво ли си мислят чужденците като минават от тук...
отговор Сигнализирай
69
цола драгойчева
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
значи да очаквам 30% подобрение на асфалта
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 2
Мистър КЕШ уж щеше да намалява цените. Оставка!
отговор Сигнализирай
67
Тоя добитък
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Защо не си намали заплатите и да им се орежат всякакви добавки, а се оледали във винетките, от които също яко крадене пада! Радев, я да увеличите и детските закуски, че сега една баничка е 3 да стане на 5! Знаеш ли колко ще спечелиш от това????
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Пъпешите не си поплюват
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ние ли сме олигарсите, с които Румборак се бори? Н Е К А Д Ъ Р Н И К !
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Щеше да е добре, да знаем за какво плащаме. В Германия няма винетки за леки автомобили. Инфраструктурата няма да я сравнявам, нито като мащаби, нито като качество.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Рундьо трябва да чете новогодишната си реч от горния креват в килията на бай Ставри
отговор Сигнализирай
62
Бай Муй
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Това да не е една от "силните" мерки за намаляване на цените?!? Представям си как цените почват да падат, заради по-високите ТОЛ такси и винетки. Това отгоре на увеличението на ток, вода, осигуровки т.н.Голяма прогресия! Много бих искал тези мерки да са валидни само за всички умници, гласували прогресивно....
отговор Сигнализирай
Новини